Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a márciusi napsütésben...

Ebben a márciusi napsütésben is le kell már kenni a babák arcát napfényvédővel?

Figyelt kérdés
Fiam 9 hós, ma nagyon sétáltunk, sokat érte a nap az arcát, kipirosodott, nem lesz baja? le kellett volna kennem naptejjel?
2010. márc. 19. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, már használható a fényvédő, én épp ma kentem előszőr az arcára. Én napallergiás vagyok, nekem is márciustól kell használnom fényvédős krémet. 7 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Legközelebb beszerzek :) Annyira hirtelen jött most mega napos meleg idő, nem készültem rá :)
2010. márc. 19. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
télen sem árt kenni, a lányom dec közepén született de az első perctől kentem neki ha kint altattam vagy sétálni vittem, mert télen is van uv ^^
2010. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen érdemes használni fényvédőt. A babák bőre sokkal érzékenyebb, mint a felnőttek bőre.

Én is ma kentem be először a kis arcát (+ a sajátom is :-) )egy 50 faktoros baba napozókrémmel.

2010. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem sajnso már csak akkor jutott eszembe amikor lent voltunk és éreztem a nap melegét
2010. márc. 19. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!