Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a 2 hónapos kisfiam szopi közben feszegeti magát, a kezével meg hadonászik?

Figyelt kérdés
Ezek is a hasfájás jelei? Mert szerintem hasfájós. Ha ezek a jelek ezt jelentik: sokat pukizik, elég nagyokat és hangosat, kaki közben vörösödik a feje.
2010. márc. 19. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet. Az egyik, hogy nem "ömlik" a tej és dolgozni kell vele, és emiatt picit bosszankodik. Az is lehet, hogy valami olyat ettél, ami miatt megváltozott az íze. Az íze akkor is változhat állítólag, ha ideges vagy, vagy ha izomlázad van. Ja, és ha sokat pukizik, akkor az jó! Az a baj, ha nem tud pukizni és kakilni. A babám hasfájós, nálunk a jelek: húzogatja a lábát, sír, néha felsíkít, és ami tipikus, hogy megnyugszik, már majdnem alszik, amikor jön a hasgörcs, és emiatt felébred és úgy csavarja magát (ezt nem tudom máshogy megfogalmazni).
2010. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen szerintem hasfájós...Az én babóm is 2 hónapos és hasonlókkal jelezte hogy fáj a pocija..szerencsére ez mára megszűnt :D meg kellene figyelned hogy melyik napszakba csinálja kb.,mert általában hasonló időpontokban jelenteznek a tünetek!Lehet enyhíteni neki a fájást..édeskömény és ánizs teával..lehet kapni kifejezetten ilyen teát pl.mecsek baby..drogériákban kapható. Nekem ami bevállt a napi egyszeri espumisan csepp...minden nap kapja 3 óra körül a kaja előtt és ...láss csodát 3 hete megszűnt a hasfájás...

Amit még ezek mellett megpróbálhatsz,hogy maszírozgatod a hasát ( a tanultak szerint...óramutató járásával megegyező irányban)

A kaki közben az én fiacskámnak is vörösödik a fejecskéje :D erőlködik !

2010. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Esetleg az orra nincs bedugulva?A hasfájás nem csk szopás közben jelentkezik.Viszont ha eldugult az orra akkor ugye logikusan a szája szopizás közben tömve van.Nehezített légzésnél ezek a tünetek specifikusak.Jobbulást a babádnak!
2010. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!