Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez? 7 hetes kislányom 2...

Mi ez? 7 hetes kislányom 2 szemöldök+környékén nagyon száraz a bőr, mintha hámlana is. Ráadásúl a kezével ha hadonászik mindig "megsérti".

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
eGy kis lerakódás. A fején nincs? Azzal együtt szokott lenni. A napraforgóolaj, amivel a hajlatait kened, jó rá. Fürdés előtt kenj a problémás területre, ez fellazitja, pár nap és eltűnik.
2009. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy kis koszmó :) Nekünk is pont ilyen, csak a szemöldökénél van és 8 hetes a kisfiam. Lehet kenni olajjal, de magától is elmúlik.
2009. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én most vattát itattam át egy kis Aloe First-el,remélem nem csináltam nagy butaságot.

Már nagyon csúnya,és megijedtem,h ekcéma.

De remélem valóban csak egy kis koszmó:)

Kedden jön a védőnő,akkor megmutatom neki.


Köszönöm,h írtatok!

Megnyugtattatok:))

2009. aug. 30. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Én babaolajjal kenem, a kisfiamnak is ugyanez van. Remélem elmúlik hamar.
2009. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is az volt. Doktor néni mondta,h fürdés előtt enyén dörzsöljem törülköző végével babaszappannal,majd fürdés után kenjem be bephantennel. Nekünk nagyon bejött,egy nap és már szép is. :)
2009. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.

Fürdetés előtt egy kis Gabi olajjal bekentem,majd fürcsi és mára már szinte nem is látszik!

Egy éjszaka rendbejött,amivel 2 hete küzdöttünk:)


Nagyon köszönöm nektek!

2009. aug. 31. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!