Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hos fiam verekszik, hadonasz...

7 hos fiam verekszik, hadonaszik, csapkod, morog, kozben megfesziti magat. Mennyire tudatos ez?

Figyelt kérdés
Ilyen pici,es ilyeneket csinal.Evsnel pl ha nem ker tobbet,nem razza a fejet hogy nem nem,hanem elkezd morogni,es csapkod,kiveri a kanalat a kezembol.Ha elsore nem talalom el mit szeretne,megfesziti magat,es morog.Mar pici koraban is ket orankent amikor szopizott,ha nem kigombolt poloban vartam,orditva kereste a cicit,mar amikor felehajoltam a kisagyban,rakapott,egyebkent hiszti.Fura hogy ilyen pici,es ilyeneket csinal.Masnak is van ilyen babaja?
2009. okt. 26. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is 7 hónapos a babám és úgyan ezeket csinálja. Azért veri ki a kanalat a kezedből, mert nem éhes valószínű már a feszítéssel is tiltakozik. Ő még így fejezi ki a a szándékat. A pólód meg azért tépi , mert éhes, de szerintem nagyon sok baba ugyanígy jelez. Az biztos én is ideges tudok lenni, amikor borúl a spenót, de a kis mosolygós arcára nézek és minden dühöm elszáll.
2009. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!