Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől Lehet? 6 hós kisfiam...

Mitől Lehet? 6 hós kisfiam orra nagyon folyik?

Figyelt kérdés

6 hós lessz a kisfiam jövőhéten,

és tegnap óta állandóan folyik az orra eddig soha nem volt iylen. nem tudom a fogától lehet(ami még nincs) vagy az egyik rokon kisfiútól aki (állítólag csak allergiás) és azért köhög meg folyik az orra!

de, a közérzete jó


2010. márc. 18. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy,csak a foga miatt folyik,olyan nincs.Olyan van csak,hogy a fogzás miatt elgyengült immunrendszer miatt összeszedett valamit.Ilyenkor fogékonyabbak rá.Tehát vidd orvoshoz,mert beteg.
2010. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! az én kisfiamnak is sokat folyik a nózija. Én is a fogának tudtam be, olybá tűnt, hogy attól van, hogy növöget. Elvittem dokihoz megnézetni, de semmit nem talált. Homeopátiás cuccokkal kezeltem, aztán elmúlt.

Egyébként most pár hete ismét visszajött neki, de egy újabb fogacska bújt elő, most kis ideje megint nem folyik...


egyébként simán lehet némi ételintollerancia miatt is orrfolyás- bár szerintem ez még nem áll fenn nálatok. Tápszeres, vagy anyatejes? Szoptatod még?


Ha megnyugtat, vidd el dokihoz, mert ha orrmandula, akkor a fülecskéje is bánhatja. Tudtam, hogy nem fog találni semmit a dokija, de jó volt hallani is. Egyébként nem vagyok egy orvoshoz rohangálós típus, és pánikba sem esem a gyerekbajok miatt sem, általában.

2010. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért én így nem jelenteném ki, hogy beteg. Ha csak az orra folyik nem beteg, de az tény, hogy az orrfolyás jelent valamit.. Simán folyhat a nózija fogzás miatt. A láz és egyéb más tünetek hasfájás, kiütések stb. utalnának betegségre. 13 hónap alatt egyszer volt beteg a kisfiam, 2 hónapja, és egyébként akkor pont nem is folyt az orra, csak simán lázas volt, aztán mikor elmúlt a láza 3 nap múlva, akkor lett pöttyös. Amivel nem kezdtek semmit, elmúlt magától.
2010. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk minden fogacska kibújásánál jelentkezett az orrfolyás.Ahogy kibújt,el is múlt a nátha.

Lehetőleg mindig orrszívó-porszívózd,nehogy lerakódjon.

Megnyugtatás képpen pedig kérj telefonon tanácsot a háziorvostól.Ha rendelésre viszed,lehet hogy összeszedtek vmi mást is!

2010. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!