Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális a napirendünk?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hós, 10 kg. A napunk menete a következő:

-8-kor reggel felkel, eszik olyan 150 ml tápszert

-fél 11-kor tízóraizik egy fél pohár meggyes vagy barackos házi joghurtot és 2 db babapiskótát

- fél 12-től változó de olyan 1-2 órát alszik

- fél 3-kor ebédelünk, vagy főzök neki, de egy üvegnyi bébikaja mennyiséget szokott megenni, utána desszertnek alma és utána pár szem buláta ropogtatni

-aztán fél-4-fél 5 körül megint alszik 1-2 órát

-este 6-fél 7 között vacsizik (általában pudingot, vagy tejpépet)

-fürdés este 8-fél 9 között, utána még egy adag tápszert kap

-fél 10-kor alszik el

Kicsit aggódom, mert mostanában (igaz, h nagyon fogzik) alig eszik, van amikor a reggeli is meg az esti tápi is kimarad...


2010. márc. 18. 15:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi. Ezen már én is gondolkodtam, meg anyum is mondta, csak mivel ilyen későn van az uzsi a délutáni alvás miatt, nem tudom nem erőltetné-e meg nagyon a gyomrát a húsos kaja éjszakára.
2010. márc. 18. 20:11
 12/12 A kérdező kommentje:
ja, utolsó előtti válaszolónak, igen, már én is próbálkoztam vele, h előbbre hozom a fürdést, de ha 8-fél9 körül elalszik, akkor felkel éjjel 12-2 óra körül boldogítani, vagy hajnali 4-5 kor. Ezért inkább visszacsináltam :)
2010. márc. 18. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!