Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany hetes kortol erdemes a...

Hany hetes kortol erdemes a babaknak jatszoszonyeget venni?

Figyelt kérdés
Babam lassan 6 hetes es rengeteget van ebren. Tegnap is napi 2 orat aludt osszesen. Sajnos semmi nem koti le ugy gondolja anya oleben erdekesebb. :) Persze nem banom, nem ez a gond csak mast is kell csinalnom, mint pl fozes, mosas, takaritas... Hiaba van ugyan abban a helysegben ahol en es mondok neki mert par perc mulva mar sir. :( Ez egy ilyen idoszak, fogadjam el?
2010. márc. 18. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ugyanez volt.Leraktam a szőnyegre és ott ültem vele amíg nem aludt és játszottam vele.nyugodtan vehetsz neki ha élvezi vagy nem kiabál...de nem lehet sokáig ugyanazokkal a játékokkal játszani,mert nagyon hamar megunják,és sokat sem kell adni neki egyszerre,csak pár tárgyat ami korban is jó neki.
2010. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah és még azt tudod hogy kiviszed a hordozóba,én sem tudtam letenni de már 8 hós és valahogy ez így elmulik idővel.
2010. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már jó neki a játszószőnyeg,de a legjobb ha veled van.Én babakocsiba raktam és feléje kötöztem mindenféle csörgő játékot.Odatoltam ahol éppen voltam,ha sírni kezdett ringattam,és énekeltem neki,így szoktattam le,hogy folyton az ölemben legyen.
2010. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Hat ez az! En is attol felek, hogy felkap az olembe. Nem is lenne gond ha az embernek nem kene mast is csinalnia. :) A kisagyaban elalszik ha nagyon faradt. En is melle ulok, meg simogatom, mondok neki de ez csak akkor mukodik ha mar koppan le a szeme az olemben.:) A gond az, hogy amikor ebren van 12 orabol 10-et akkor semmi nem jo neki, semmi nem koti le. Kiprobalom a hordozot meg a babakocsit is mindenkeppen. Mar megyek is valami szines kutyuket felkotni ra. Koszi a tippet lanyok!
2010. márc. 18. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 3 hós korában leraktuk a kicsit a földre, játszószőnyegre. Vettünk baba tornáztatót, imádja, kb 25-30 percig is elvan vele egyedül. Ha a nagyobb is ott van körülötte, vagy anya, vagy apa, akkor még tovább.

Egyébként minél hamarabb leteszed a földre, annál hamarabb ösztönzöd a mozgásra. Tapasztalatból mondom, mert a nagyobbamat 5-6 hósan tettem le először, és sokkal hamarabb le kellett volna.

2010. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!