Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelt már valaki babcuccokat...

Rendelt már valaki babcuccokat a booklineról? Hogy működik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Le van ott irva reszletesen,egyebkent nagyon komolyak es gyorsan kiszallitjak a dolgokat,jo araik vannak,en babakajat,tejpepeket es tapszert is toluk rendelek,rendeltem jatekokat is es kozmetikai cikkeket.Regisztralsz,kosarba be,kitoltod az adatlapot es ennyi,minden termek mellett ott van hogy mennyi idobe telik a kiszallitasa,abban az esetben ha egy termekuk nincs raktaron akkor elhuzodik par nappal,ha valami nincs egyaltalan,ertesitenek mailben.
2010. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,van szállítási ktg?
2010. márc. 18. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Leírnátok nekem ezt a címet? Mert érdekelne. Köszönöm :)
2010. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bookline.hu.Egy csomó babának valót találtam jóval olcsobban.(tejpép,bébiétel,rágóka,stb..:)
2010. márc. 18. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi :))
2010. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!