Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok, gondolom benneteket...

Lányok, gondolom benneteket is megdöbbentett a két kislány meggyilkolása Tényőn?

Figyelt kérdés
Óránként eszembe jut, nagyon sajnálom őket.
2010. márc. 17. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is az apa volt, csak rendőrségi tusolás. Felvágja az ereit, aztán még láncfdűrész??
2010. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok lány..,de mint férfi engem is megrázott ez az eset!!Főleg,hogy megnéztem wiwen az Anyukát és a két kislányt..,bevallom elmorzsoltam pár könnycseppet(pedig nem vagyok egy sirós fajta),és egy kérdés motoszkált bennem,hogy miért???A választ már soha nem tudjuk meg:/

Eltudom képzelni azokat a zsarukat,akik helyszineltek,hogy felkavarhatta őket a látvány...

2010. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

8:49es EGYETÉRTEK!

komolyan mondom, annyira hülyeségnek érzem ezt az egészet.felvágta az ereit, de túlélte.jó, oké.mellbedöfi magát döbbször is, de nem jön össze a halál.rendben, akkor menjünk a garázsba.indítsuk be a láncfűrészt(elég nehéz beindítani egészséges embernek is, nemhogy egy oylannak, akinek ömlika vér a csuklójából és a felsőtestéből).kicsit belevágni a homlokba...ez sem jön össze..nahát akkor le kell fejeznem magam..

nekem ez az ügy nagyon sántít...szinte 100%-ra veszem, hogy a rendőrség kitalálciója...nem az apa tette ezt..kétlem..és amit a gyerekek (és persze az anya) halálán kívül szőrnyűnek tartok, az az, hogy az apára kennek mindent, amikor őt kínozták a legjobban.Persze ha nem ő tette, de mint már mondtam, kétlem.Ha vki tud, cáfoljon meg, mert már nem tudok mit hinni, de kiakaszt ez az ügy.

2010. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ismertem őket...:(Én még most sem tudom felfogni...
2011. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!