Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok, gondolom benneteket...

Lányok, gondolom benneteket is megdöbbentett a két kislány meggyilkolása Tényőn?

Figyelt kérdés
Óránként eszembe jut, nagyon sajnálom őket.
2010. márc. 17. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Borzalmas! Senki se tudhatja, hogy épp mikor kattan be valaki.., de hogy egy apa... Nem értem az orvosokat, hogy nem vették észre, hogy ennyire komoly a helyzet... Ehhez nagyon beteg embernek kellett lenni.. Azt mondták, nem lehetett a pasin látni.. De azt azért csak tudták, hogy ennyi baja van..hipochondria, depresszió, skizofrénia... Iszonyat... A családjukat nagyon-nagyon sajnálom :((
2010. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha tényleg tudták hogy baj van vele, akkor az anyának kellett volna elköltöznie, s eltűnni a gyerekekkel.

Amúgy meg a pszichiátrián minden sz.ar gyógyszerrel tele tömik a "bolondokat". Ne mondja nekem senki hogy aztán jobb állapotban lesz mint volt.

Aki meg annyira súlyos, azt nem szabadna kiengedni.

2010. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon nem tudhatjuk mi történt ott,még a híradások ellenére sem!

De szörnyű amikor valaki a saját vére ellen fordul,ott már igen komoly bajnak kell lennie,nem értem hogy nem vette észre senki!!

37 hetes kismama

2010. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Attól hogy valaki beteg lesz,még mellette állhat a családja nem? Gondolom az anyuka csak szerette a férjét még így is,próbált mellé állni. Honnan tudhatta volna előre hogy ez lesz? :(
2010. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
off: Miért kell egy ilyen kérdést ide, a babákhoz kiírni? :(
2010. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
18:29-es! Éppen ezt akartam írni. :(
2010. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En elsirtam magam amikor elolvastam.Annyira szornyu:(
2010. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hiába van mellette a családja. Az nem segít szerintem.

Ha nem kiszámítható, akkor mennie kell valakinek.

Jobb félni mint megijedni.

Egyébként valami nagyon nem tiszta ebben a történetben.

Senki nem vett észre semmit?! Főleg nem a pszichológus. Hát nem tudom. Nagyon fura ez így.

2010. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, és az a legborzasztóbb, hogy nem is tudjuk igazán okolni ha nem volt beszámítható, csupán sajnálni...

elnézést kérek azoktól akiket zavart a kérdésem, csak azért ide írtam ki mert pici gyerekekről is szó van és itt ugye anyukák vagyunk akikkel nap mint nap "társalgunk".

2010. márc. 18. 11:17
 10/14 anonim válasza:
68%
A nagymamám mindig azt mondta, hogy a Jóisten ha meg akar verni valakit, először az eszét veszi el! Ez sajnos így is van, nade könyörgöm, az a két kislány meg az a szerencsétlen nő miről tehetett? Ez volt a karmájuk? Nem tudok napirendre térni a dolog fölött! Borzasztó világban élünk. (De az is lehet, hogy csak én vagyok túl érzékeny. Nem tudom.)
2010. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!