Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj nekem mások után menni?

Muszáj nekem mások után menni?

Figyelt kérdés
nem tudom miért baj az ha én nem tartok egy évesemnek babazsúrt és mért baj ha nem akkor levegőzök mint más
2010. márc. 17. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

nem kell senki utan menj, csinald ugy ahogy neked jol esik:)

es ne erdekeljen hogy mas mit mond ha neked igy jo, akkor ne csinalj ugyet belole. azert van 2 fuled, hogy az egyiken bemenjen, a masikon meg ki:)

2010. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj???A saját napirendeteket miért kellene máséhoz igazítanod?

Nekünk is megszokott napirendünk volt és nem túlzottan érdekelt ki hogyan csinálja.Sokan kérdezték miért nem ekkor vagy akkor levegőzünk mert akkor vannak ők kint én ilyenkor csak annyit kérdeztem ti miért nem akkor jöttök mint mi?Ennyi.

Egyáltalán nem baj.Nem kell mások utánn menni.Csináld úgy ahogy neked/nektek a jó.

2010. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi én sem "megyek mások után" :) Nem járok kismama meg baba-mama klubba, nem trécselek minden utamba kerülő anyukával, nem viszem napi 2x sétálni a picúrt, sőt van hogy csak 2-3 naponta, mert neki, nekünk ez az igényünk. És még sorolhatnám....
2010. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17.18 vagyok azt elfelejtettem hogy a kislányom most volt 4 éves és most volt az első "babazsúrja"és eljött pár ovis társa.Eddig neki is csak olyan babazsúr volt amin csak apa,anya,tesók és esetleg a nagyszülők voltak itt ha éppen jöttek köszönteni.Szerintem bőven ráér elkezdeni a zsúrozást az oviban.Addig ugysem nagyon érti mi is történik most.De ez az én véleményem.Van aki ezt is túl spillázza és vannak olyan anyukák is akik semmi másért nem csinálják csak hogy felvágjanak a többi előtt akit éppen hív.Szerintem.......
2010. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is akkor le3vegőzök, amikor adódik

ma pl de kint aludt akocsiban, alányom, du meg elmentünk csavarogni (vásárolni)

holnap fogalmam sincs mnikor megyünk ki, tök mindegy, lényeg, hogy levegőn legyen

ő is 1 éves, nem volt babazsúrja, csak családi szülinap. ja a fima 10 éves, valahogy úgy adódótt, hogy neki sem volt, attól még nem lett lelki sérült

oviban, suliban megünnepelték, majd családi körben mi is

2010. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk sem volt babazsúr, minek egyáltalán, nem is élvezné még.

Sz*rd le őket, te így csinálod és kész!

2010. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem folyton a bébikomppal zaklatnak az anyukák,majdhogynem azt mondják,egészséges.Én meg olyan vagyok,ha valaki erőszakos,hogy már csak azért se.
2010. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Babazsúr? Brrr! Hát én biztos nem csinálnék, főleg nem egy egyévesnek. Azért hogy utána 3 hétig takaritsak a sok idegen gyerek után és hallgassam a sok anyukát.
2010. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!