Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front van? Vagy miért nem alszik?

Front van? Vagy miért nem alszik?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 napja szinte semmit sem alszik.Délelőtt 10 percet,du. max egy órát..
2010. márc. 17. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet készülődik a fogacskája:)
2010. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad,hogy mennyi idős a pici.Lehet,hogy már nincs is annyi alvásigénye.Amúgy front is van,mert én a Te babáddal ellentétben egész nap tudnék aludni,pedig nem vagyok egy lustálkodó típus.
2010. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 hós és egyébként délelőtt 1,délután min. 2-3 órát szokott aludni.
2010. márc. 17. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A 4 hós babának tényleg többet kéne 10 percnél aludnia.A babócák sokkal érzékenyebbek az időjárásra,mint mi felnőttek,elképzelhető,hogy neki is ez borította fel az alvását.Türelem,majd vissza fog állni,ne izgasd magad ezen.
2010. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hát nálunk is ez van. Az enyém is négy hónapos, és tegnap meg ma szinte semmit nem aludt, és csak nyüglődik meg sír egész nap. Éjjel is nyugtalan, kiborít. Enni sem akar. Abban bízom, hogy megjön a meleg, és jobb lesz a helyzet. Szerintem front van, mert foga nem jön, hasa nem fáj.
2010. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!