Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik el úgy ahogy...

Miért nem alszik el úgy ahogy eddig? Fogzik, szeparációs szorongás, front, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
7 hónapos fiam mindig a kiságyban alszik el cumival, kicsit rázogatom, simogatom, 5 perc, és alszik. 4 napja viszont ekkor elkezd folyamatosan nyögni, szünet nélkül, akár egy órán keresztül is. Ha kiveszem, 3 percen belül alszik. Miért csinálja ezt? Nem akarom mindig felvenni, hogy ne szokja meg. Eddig olyan jól ment a dolog, mi történt? Lehet, hogy rájött, hogy alváskor egyedül marad? Emellett napközben is folyton ölben akar lenni (de nincs) Nem tudom, mire gondoljak...
2010. okt. 19. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
szepi szori lesz
2010. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez valószinü már a szorongás kezdete. Hát mindenesetre ne tartsd mindig ölben ( bár irod is hogy nem ) és probáld meg az ágy mellett ülve addig simogatni amig kell. Most nálunk ez vállt be. Egyre rövidül az idő amit ott kell töltenem. De ez csak az esti/ éjszakai alvásnál van igy nálunk. A nappali alvást én elrontottam, mert könnyebb volt betenni a babakocsiba és ott aludt mindig. Ja és még énekeltem is neki...ebből az lett, hogy a sétánál is csak ugy alszik már el ha énekelek. Ugyhogy most a nappali dolgokat kell rendbetenni.

Probáld már az elején határozottan kezelni a dolgokat, mert később még nehezebb lesz változtatni.

2010. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem is sz. szorongás.
2010. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem. Nem volt könnyű rászoktatni a kiságyban elalvásra, örültem és büszke voltam, hogy sikerült. Most meg kezdődik minden nehézség előlről??? Meddig fog ez tartani? Igyekszem nem kivenni, nappal sikerül is, de este 10 körül már néha feladom... Valakinek még valami jó ötlet?
2010. okt. 19. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
játszatok sok kukucs játékot. így erősödik benne az érzés, hogy bár eltűnsz egy picit, de mégis mindig visszajössz.
2010. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nálunk is ilyen korban kezdődött, most 16 hónapos és még mindig tart. Sőt mondhatnám most van az eddigi legrosszabb időszak, mert mostanában már a cumival sem tudom megnyugtatni, mert ha kimegyek a szobából egyből sír.
2010. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remek :) Jobb lett volna, ha azt írjátok, hogy nyugodjak meg, csak valami front... Bár ahhoz már túl régóta tart.
2010. okt. 19. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet.Alig tudom elaltatni, ha felébred akkor meg sír mert nem lát és mindíg ölbe szeretne lenne.Szerintem ez majd idővel elmúlik.
2010. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!