Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front van vagy mi? Mások...

Front van vagy mi? Mások babaája se alszik két napja?

Figyelt kérdés
Eddig viszonylag nyugisak voltak az éjszakák, 1x-2x keltünk fel inni, de most szinte óránként felsír, mellettem is.
2011. febr. 17. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám elég jó alvó de 2-3 napja ő is zizi.

Kiis írtam egy kérdést tegnap.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..



Ebben azt írja valaki hogy a hold miatt...hát nem tudom!

2011. febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából lehet a foga is, 1 éves, 6 már kinnt van, és a teljes alsó ínye be van fehéredve, meg púpos is, éjjel 1 óra körül adtam neki nurofent, de utána is felkelt még 3x. Én ezekben a holdas izékben nem nagyon hiszek, attól függetlenül lehet benne valami, az tény,hogy a havazást megérzi a szentem.
2011. febr. 17. 07:59
 3/4 krisztivan ***** válasza:
Ilyen kérdést akartam én is kiirni.Mi három napja nem alszunk rendesen.Minden órában fönt van sír,de nem kell neki semmi.Ha időben ugrom akkor vissza tudom altatni de ha nem vagyok elég gyors akkor fönt vagyunk 1-2 órát is.Azt hittem csak nálunk van front.A holdra nem is gondoltam,de ha a frontot megérzi a kisfiam(márpedig ez megfigyelhető)akkor lehet a hold is a ludas.
2011. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi hétfő óta nem alszunk. és most írtam ki kérdést én is. 3 és fél hós, frontérzékeny fiúcska anyukája vagyok. csak ilyen sokáig a front se szokott hatni rá. essen már le az a nyavalyás hó, ha esni akar vagymi van mááááááááááááár :-))))
2011. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!