Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Hogyan akadályozzam meg, hogy hanyatt essen?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám már feláll , de ülni még nem tud. Mindenbe kapaszkodik , hogy fel tudjon állni , és ha elengedi , hanyatt esik és hatalmasat koppan a feje. Nem állhatok mindig mellette , hogy elkapjam.
2010. márc. 17. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nem is kell hogy mindig ott legyél. esnie is meg kell tanulni,ha beveri a fejét,az vele jár. Ismerek olyan kicsit,akinek ennyi idősen az volt szórakozása,hogy ült a földön vagy bárhol,és direktbe hanyatt vágta magát.semmi baja nincs,lassan 3 éves lesz a kisfiú.
2010. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát igen, ez ezzel jár, úgymond védekezésből tanul majd meg leülni.
2010. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia!Igaza van az előttem szólónak.Az én kislányom 6 hónapos, és már kapaszkodva feláll.Az első pár napban hatalmasakat esett, de most már rájött hogy kell óvatosan leereszkedni ülő helyzetbe.A te picid is rá fog jönni a technikára.
2010. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is, 8 hós, pár napja feláll, de ő a játékosdobozába kapaszkodik, az meg persze feldől, szóval én fogom a dobozt is meg a gyereket is közben, ő meg nagyon örül magának, hogy már ezt is tudja :) Én nem merem magára hagyni, hogy essen kelljen, inkább vigyázok rá.
2010. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!