Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak még olyan sorstársak,...

Vannak még olyan sorstársak, akinek a kisfia az átlagnál kisebb (nagyon pici) kukival született? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A kisfiam az átlagnál kisebb kukival született. Most voltunk urológusnál,endokrinológusnál, vettek vért hormonvizsgálatra. Hiába kérdeztem mire számítsak, nem mondtak semmit. A kérésem az lenne, hogy aki hasonló cipőben jár/járt, mondja el a tapasztalatát. Kisfiam 1 éves, kukimérete jelenleg 2 cm.
2010. márc. 16. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor is nagyon pici, ha merevedik? fiamnak sincs nagy, de merevedik akkor rendes mérete van.
2010. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Sajna ez tényleg nem tűnik túl nagynak:(((

14 hónapos kisfiamé 3,5cm.

Mondtak valamit, hogy mi lehet az oka?

2010. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne már..., hát mekkorának kell lennie egy 1 éves babának a kukacának?

Most, hogy átgondolom nekünk sem nagyobb, de eddig senki nem mondta, hogy kicsi!!!

2010. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem láttam még merevedni. Sajnos az orvosok semmit nem mondanak. Csak annyit, hogy elképzelhető, hogy valamilyen hormonkezelésre szüksége lesz. (A méretet a bébiháj alattól kell mérni.) Én nem látom egyébként kórosan picinek. Persze azt látom, hogy más kisfiú mekkora szerszámokkal jár. De miért baj, hogy kicsi, azt nem tudom. Ja, és senki sem világosít fel. Hiába kérdezek. (Égészégügyi dolgozók már tettek gúnyos megjegyzést, ami nekem nagyon rosszul esett. )

Várok hasonló cipőben járóktól véleményt, akik már átestek hormonkezelésen.

2010. márc. 17. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Uccsó vagyok)

Ha fel kel a bébim, Én most megmérem, mert kíváncsi vagyok...

Én a helyedbe több orvos véleményét is ki kérném, pláne, ha hormonális kezelésről is szó van! És az, hogy nem mondanak semmit!!?? Furcsa, mi az hogy nem mondanak...

2010. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!