Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokat minden nap egy...

Babátokat minden nap egy időben etetitek?

Figyelt kérdés

Napi 5 vagy 6 étkezés mindig ugyanakkor van?Be tudjátok tartani?

Nálunk van amikor a tízórai vagy az uzsi elmarad!nem baj?

köszi a válaszokat.


2010. márc. 16. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerencsém van a kisfiammal,mert Ő aztán betartja a napi 5 kajcsit.Szinte órát lehet hozzá igazítani.Nagy ritkán csúszunk 1/2 - 1órát ha többet alszik,de különben minden napunk időbeosztása ugyan az.

Mennyi idős a babád?

Nem baj ha kimarad néha egy-egy kajcsi,ez velünk is előfordult már,ez leginkább a vacsi szokott lenni,ha hamarabb bealszik.Arra azért figyelj,hogy ha már gyümiztek-zöldségeztek azért azt minden nap kapja meg és ha lehet ugyan akkor.Mármint pl.gyümi de.zöldség ebédre.Persze nem okoskodni akarok,ismétlem,nekem a kicsi alakította ki a napirendet,semmit nem kellett érte tennem,így persze foggalmam sincs róla milyen nehéz lehet kialakítani...

Sok sikert!

6hós baba anyuja

2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is mikor így,mikor úgy.Most jó,mert megvan a 2 tejes kaja,és a 3 rendes.

De sok spekulálásomba került,mire beszúrtam az egyik tejet közéjük.

2010. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Az én babám 24-én lesz 7 hónapos.

Próbálom kb egy időben etetni,leginkább nekünk is alvás miatt csúszik valamennyit.

Köszi a választ,jó babázást!!

Üdvözlet!!

2010. márc. 16. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Úgy tudsz beszúrni egy étkezést(nem bizti,de lehet),ha csak sima üres gyümit adsz(mert könnyű),azt is csak fél üveggel.Evett is,de jól sem lakott,két étkezés közé be lehet tenni,aztán a két étkezést eltolod úgy,hogy a sima gyümi beférjen.Akkor már lehet 1 teli üveggel is adni,vagy ahogy a babád kívánja.Az enyém megeszi,de sok baba csak felezik.Az én lányom 7 hós.

2010. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi majd kipróbálom...!
2010. márc. 16. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nalunk eleg nagy ossze visszasag van.Mivel a hozzataplalassal egybeesett a tapszeres potlas,igy egy kicsit osszezavarodtunk.O nyolc fele kel,akkor kap tejet,tiz fele gyumit,egy kor fozit,ot korul tejpepet,nyolckor tejet furdes elott.De van amikor nem akarja se a gyumit se a fozit megenni,olyankor adok tejet.
2010. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kislányom 7 hónapos és most váltott 5 étkezésről 4-re. Eddig a következőképpen ettünk:

5-kor reggeli

9-kor tízórai

13-kor ebéd

17-kor uzsi

20-kor vacsi

1 hete viszont nem kel már fel reggel 5-kor, csak 7 körül, úgyhogy most így eszünk:

8-kor reggeli

12-kor ebéd

16-kor uzsi

20-kor vacsi

Ezt ő döntötte el, én pedig alkalmazkodom hozzá.

2010. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem baj, ha egy-egy étkezés elmarad, nálunk is többször előfordult. Előző voltam.
2010. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Össze-vissza. Nem rendszer nélkül, csak hát van, hogy rövidebben, van, hogy hosszabban alszik a lányom. Ha programozunk (nem vagyunk otthon), akkor is szoktak csúszások lenni.

Ha nem éhes, akkor mért lenne baj, hogy kimarad vmelyik étkezés?

2010. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

23:24-nek,az én lányom szinte ugyanúgy eszik mint a tiéd!

Nálunk is mondhatni,hogy ő alakította így.

ÜDV

2010. márc. 17. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!