Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bántja a lányomat?

Miért bántja a lányomat?

Figyelt kérdés
Barátnőm lánya 17 hónapos, az enyém 12. Mindig bántja a kislányomat, ami abban nyilvánul meg hogy üti a fejét. De miért?
2010. márc. 16. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Félreértettél kedves kérdező!

Én azt írtam hogy a másik kislánynak nem nagyon tetszhet hogy van másik baba is / a te kislányod/ vele egy légtérben akivel szintén foglalkoznak, nem csak vele / a barátnőd kislányával/. Na így talán megmagyaráztam a félreértést, de lehet én értettem félre a kommentárodat.

2010. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
tuti,h féltékenység van a dolog mögött!én nem hagynám,h üsse bárki gyereke az én Manóm akárki sarja is!vagy szólj te is rá,nyugodtan,h ezt nem szabad,csak nem akad ki a barinöd ezen!vagy addig míg ki nem növi kerüld a társaságud!a picik fejét védeni kell a kutacs miatt,az pont nem tesz neki jót ha ütik!kislányod ezt ilyenkor hogyan reagálja le?lehet,h csak egyszer kéne ráütni a kezére ilyenkor és azzal megtanulná,h nem szabad
2010. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
20:48-nak. Így már érthető. Egyébként rá van ütve a kezére, én is rászóltam már. Szerintem is féltékeny lehet.
2010. márc. 17. 08:50
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdeztél valamit amire elkezdtünk találgatni. Ha valaki rosszul spekulált úgy le pontozták, hogy az csak na.

Nem írtad milyenek a gyerek szülei, stb én azt írtam lehet, hogy leutánoz valakit. Nem ismerem őket tehát találgattam, ezért szerintem nem kellett volna ennyire pontozni. Köszike!!!!

2010. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
jaj anyám,mit kell kiakadni azon,ha valaki reagál a másik válaszára és nem ért azzal egyett?!mit jöttök folyton ezzel a lepontozós dumával?ez egy ilyen oldal ahol véleményt írunk,nem kell durcizni ha nem dícsérik a véleményed
2010. márc. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha viszont semmiböl se tanul akkor a babád érdekében szerintem kerüld egy idöre őket!okozhat neki lelkisebeket is ha folyton bántják!a babrinöd babája neveletlen,nem asszociálódik normálisan és ezt a viselkedést csak otthon láthatja akkor is!vagy a szülei vagy a tv...
2010. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!