Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bántja a lányomat?

Miért bántja a lányomat?

Figyelt kérdés
Barátnőm lánya 17 hónapos, az enyém 12. Mindig bántja a kislányomat, ami abban nyilvánul meg hogy üti a fejét. De miért?
2010. márc. 16. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

A barátnőd mit szól ehhez? Hagyja? Neki kell(ene) rászólnia a saját kislányára.

Hogy miért csinálja? Azt nem tudom, én fiam senkit nem bánt.

2010. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Csak ismerkedik...,egy vérbeli bokszoló szunnyad sztem a lelke mélyén és már most gyakorolja a bal horgokat;) Tegyél a kislányod buksijára fejvédőtami a bokszolókon szokott lenni..,ha találkoztok a barátnőd lányával,igy nyugodtan püfölhet,semmit nem fog érezni a kislányod!
2010. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Első vagyok. Kedves 2. válaszoló, ugye csaj jólfejlett a humorérzéked:))))

Ha igen, akkor bokszkesztyűat is adjon a saját lányára, hogy vissza is üthessen:))))

2010. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Ilyenről még nem is hallottam azt hittem a gyerekekbe bele van kódolva, hogy szeressék egymást.

Valahonnan csak látja, hogy hogyan kell a másikat ütni nem? Magától nem találja ki egy 17 hónapos semmit.

A barátnőm mindig azt szokta mondani, hogy a babák úgy születnek hogy nem tudnak semmit mindenre mi tanítjuk meg őket.

2010. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Igen,most épp mókás kedvemben vagyok:)))Azt azért megnézném,ahogy a hatalmas bokszkesztyűkben "püfölik" egymást..:D Az egész bokszkesztyű akkora mint a fél gyerek:)))
2010. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tetszik neki hogy nem csak ővele van foglalkozva. Ezek a babók picik de nem hülyék. Én is azon az állásponton vagyok hogy úgy születnek, hogy mindent nekünk kell megtanítani, de azért a saját hülyeségüket is hozzá tudják adni dolgokhoz, hiszen fejlődik a kis agyuk.

Ha nem szóltok rá, hogy ütni nem szabad csak ciróka marókázni akkor egyre durvább lesz, hiszen azt látja hogy csinálhatja úgysem szólnak érte, vagy odáig fajul a dolog hogy a kislányod megunja és majd leüti mérgében vagy megharapja vagy ilyesmi, na utána észbe kap a másik picúr is :)

2010. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

"vagy odáig fajul a dolog hogy a kislányod megunja és majd leüti mérgében vagy megharapja vagy ilyesmi,"


Jah,egyszer felmegy a pumpa a kislányodban és akkora maflást leken neki ,hogy lefordul a kisszékről a másik ksilány,vagy egy tigrisugrással ráveti magát és a torkát akarja majd átharapni,ha besokal már a kislányod,ezt tényleg jobb lenne megelőzni!;)

2010. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem láthat a szüleitől ilyet mert nem olyanok. Szeretik egymást és rá is szól az anyja és mégis bántja. Nem hagyja. Tudom hogy ő egy kisgyerek, de már kezdem unni. Mégiscsak a lányomról van szó. És nem csak az enyémmel van foglalkozva.
2010. márc. 16. 18:19
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
én biztos rászólnák, na nem úgy, hogy bárki is zokon vegye. Csak úgy, ahogy a sajátomra tenném... szerintem ezt a barátnőd nem venné zokon ( legalább is, az enyém nem venné...), és magyarázd is el neki, hogy miért nem szabad verekedni. sőt, a saját lánykádat is bevonhatod, így az egész verekedésből csináltál egy kis foglalkozást, hátha megtanulja, hogy ez nem helyes...
2010. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

még valami, ami nagyon fontos, és lemaradt...

amikor szépen játszanak tessék őt megdicsérni, hogy milyen szépen tud viselkedni, és nem is kell az a verekedés...

A POZITÍV VISELKEDÉST ERŐSÍTSD BENNE? NE A ROSSZÉRT SZIDD MEG!!!! ez pszichológia.

2010. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!