Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hos tejallergias kislanyom...

7 hos tejallergias kislanyom a tejen kivul ehet valami mas tejtermeket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt joghurtra, tehenturo, stb
2010. márc. 16. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia az első vagyok. Az én kisbabám 7hetesen az anyatejben kiválasztódott kazeinre lett allergiás, szóval akármilyen kicsi mennyiség is számít. Jelen esetben én azt javaslom eked, ne adj semmilyen tejterméket. Azért mondta az orvos, hogy állj le vele, mert a tejallergiát beigazolni igazából nem nagyon lehet, legalábbis nekünk. Ha tejmentes étrendre elmúlnak a panaszok, akkor már annak mondják, és járnak a támogatott cuccok, de ehhez gasztroenterológusnak is látnia kell a picit.

J aés nagyon figyelj, mindent olvass el, mert tejfehérje mindenben van! de olyan szinten, hogy margarin, virsli, párizsi,húsvétisonka meg minden kutyafüle...kenyér, kifli... babakeksz, csokik

Elég csak egy rövid ideig kibírni, ha tejmentesség után is ekcémár, akkor nem attól van. Nagyon szurkolok, hogy ne az legyen, mert nagyon körülményes. Persze komolyabb se.

Tápszer az Milupa Pepti, tejalapú, de hidrolizált, mi is ezt esszük. van még a Som, ami szójás, de a szója is allergizálhat. Tejpépből minden tilos, Sinlac, meg 7gabonás pép, meg minden amire rá van írva h tejmentes. Hű jó sokat írtam :)

2010. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszi utolos, sokat segitettel te is. Akkor tenyleg nem adok neki semmi tejtermeket. Minden jot kivanok nektek.
2010. márc. 17. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!