Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vitte már valaki a kisbabáját...

Vitte már valaki a kisbabáját audiológiai vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Miből áll egy ilyen vizsgálat, mire számítsak? A baba, hogy viselte?

A babám 3 hónapos.


2010. márc. 16. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. El kell altatnod hozzá, arra készülj. Fejhallgatót kap és a reakcióit figyelik, de csak alvó állapotban tudják csinálni.
2010. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi is voltunk 3 hónaposan, de minket nem altattak. A Madarász utcai kórházban voltunk, annyi volt az egész, hogy valami kis érzékelőt dugtak a fülébe, ami egy kis géphez volt csatlakoztatva. Fülenként kb. fél perc volt, gyakorlatilag észre se vette.

Hallottam már én is az altatásos vizsgálatról, szerintem azt csak akkor csinálják, ha felmerült, hogy komolyabb gond van a hallásával. Nekünk azért kellett vinnünk, mert a születése után a kórházban nem volt megfelelő a reakciója a rutin hallásvizsgálaton. Aztán persze kiderült, hogy semmi baja a hallásának, csak jól ránkhozták a frászt.

2010. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alvás közben csinálják Pécsen legalábbis.

Az enyém még odafele elaludt az autóban, ki sem vettem a hordozóból, csak le a sapit.

Fülhallgatót dugnak a fülébe és kész.

Kérdeztem a nőt, állítólag a hangra valami kis csillószőrök mozognak a belső fülben amit érzékel a gép és az alapján mondják meg, hogy minden ok-e.

Kb 3 perc volt az egész, még várnom se kellett.

2010. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy csak néhány perces vizsgálatról van szó, kicsit féltem, hogy valami komolyabb lesz..
2010. márc. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!