Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bak jegyü kisbabák anyukái,...

Bak jegyü kisbabák anyukái, hogy viselik? Milyenek a bak kisfiuk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Csecsemőkorában: szinte elviselhetetlenül sírós-visítós. Sosem alvós, babakocsiban visítós.

1 éves kora után: egyre aranyosabb, édesebb, okos, értelmes, 11 hónapos kora óta megy, 13 hónapos kora óta szalad. Folyamatosan magyaráz, ha valami nem tetszik neki még mindíg visít, elég akaratos, folyton izgő-mozgó, mindent megnéző, szétszedő, felmászó, engem utánzó.

Kisfiú

Nálatok mi a helyzet????

2010. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem mégcsak 3 honapos,de nagyon sokat sir,hasfájos,hát igen állandoan mozog a keze meg a lába,meg se áll vele.abszolut nem alszik csak éjjel,de akkor is nehéz elaltatni.egyenlöre ennyi.
2010. márc. 16. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélhetően ő is megváltozik, majd ha elindul. Addig komolyan mondom, kitartás.

13 hónapos koráig szopott, addig az éjszakákat sem aludta át, amióta babatejet kap, legalább 7-8ig alszik.

Első voltam.

2010. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem bak ikreim vannak, egy lány, egy fiú. Mindkettő kezdettől fogva nyugodt, rettentő ritkán sírnak - a nyilas lányom folyton bőgött -, 10 hónapos koruk óta járnak, imádnak mindenhová fölmászni, a legmagasabb kiságyból is egy sérülés nélkül kijutnak. Ennek ellenére nem szeretem őket egyedül hagyni.
2010. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!