Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselik a kisbabák, ha...

Hogy viselik a kisbabák, ha el kell szakadniuk az anyukájuktól hosszabb időre?

Figyelt kérdés
10-12 hónapos, kb. 1 hét távollétre gondolok. Halaszthatatlan lenne. Tapasztalatok?
2009. szept. 4. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szopizik? Ki maradna vele és őt mennyire ismeri, mennyit találkozik vele? Kiságyában alszik vagy szülőkkel? Mennyire mennél "távol" ha gond van, haza tudsz jönni.

Egyébként a válaszok nélkül is azt mondom, hogy igen, megviselné.

2009. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Te tudod, hogy mással, hogy marad el, úgy fog elmaradni akkor is, bíztos hogy keresni fog, de el lesz, szerintem neked lesz nehezebb megszokni hogy nincs veled és állandóan ott fog járni az agyad, mert úgy gondolod, hogy csak veled van a legnagyobb bíztonságban. De ez csak az én véleményem.Ezt is meg kell szokjuk nem lehet mindig velünk és mindig történhetnek váratlan események.
2009. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nos, anyatejes, de a védőnő szerint csak tőlem kéri, apukájától majd elfogadja a tápszert. Egyébként, főleg apukájával marad, a nagymamák segítenek neki. Egyetemre megyek, havonta egy hét lesz. Nem mennék,de muszáj, mert csak így tudunk valahogy megélni, megalapozni az életünket...
2009. szept. 4. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
biztos megfogja viselni.de ha apukájával lesz talán akkor annyira nem.Sajnállak,hogy ilyen döntést kelett meghoznod,biztos nem lehetett könnyű,én nemtudnék elmenni még 1 napra sem,bár mi 8 hósak vagyunk,de a te eseted más.neked sem lesz könnyű,de van számítógép van web kamera,ott tudtok beszélni minden nap sokszor.Egy ismerősöm is igy tartotta apukával a kapcsolatot.
2009. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A cici miatt lehetnek gondok. Az én fiam egyátalán nem fogadja el a tápszert. Akkor már lehet jobb, ha lassan elválasztod. A webkamera tényleg nem rossz ötlet.
2009. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Havonta egy hét az rengeteg! Ezért szültél gyereket, hogy minden 4. hétre magára hagyd?

Én nem tenném!

Én is járok fősulira, havonta 3 nap, és hazajövök minden este...

2009. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem igen is meg fogja viselni a babát. Arról nem beszélve, hogy valószínűleg a tejmennyiséged is csökken majd, még ha fejsz azon a héten, akkor is. Persze ha nem megoldható másképp, akkor úgyis muszáj lesz a kisbabádnak kibírni, az én kislányom 11 hónapos, de én képtelen lennék akár 1 napra is "magára hagyni". Kitartást hozzá!
2009. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Azon nem gondolkodtál, hogy halasztasz egy évet vagy kérelmezed az egyéni tanrendet? /Pl havi 1 konzultáció minden tanárral, valamelyik csoporttársnak adnál havi néhány ezer Ft-t, hogy elküldje a jegyzeteket/ Tuti nehezebb lenne tanulás szempontjából, de hát a lényeg otthon van és neki is jobb, ha a könyvek fölött a Te arcod látja:-)
2009. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

sztem menj nyugodtan ne legyen lelki ismeret furdalásod mert a pénz a kicsinek is kell és ez érte van. Gondolj erre amikor mész. Nem hagyod ezáltal magára ez hülyeség és akinek már 4-5 honapos baba mellett el kell sajnos mennie dolgozni és KÉNYTELEN MÁSRA BIZNI A BABÁD ha nincs mellette férfi,???? Az hogy apukával lessz még jobb legalább közelebb kerülnek még jobban egymáshoz!!

sok sikert

2009. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Úristen, megőrülök az ilyen anyáktól... Direkt csinálnak maguknak okot, hogy belehaljanak az idegbajba. Jaj szegény gyerkeknek véga van ha egy napig ott kell hagyni.

Attól még, hogy van gyereked, még nem kell föladni az életed, és nem kell egész nap otthon ülni! Nyugoadtan menj el, nem vagy rossz anya! Nem azért szülted meg, hogy kiszolgáld egész életében. Nyugodtan menj tanulni, a pénz neki is fontos tényező, a gyerek nem csak szeretetből és napi 25 órás szolgálatból áll. Biztos nem fog neki tetszeni, de ki fogja bírni, ettől nem lesz semmi baja.

2009. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!