Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használjátok a Nenedent-et 8...

Használjátok a Nenedent-et 8 hónapos babánál?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak van már 4 foga, most 3 újabbnak látom már a szélét és nem szeretném, ha azonnal szuvasodnának. 1700 Ft ez a fogkrém. Érdemes megvenni? (elájultam mikor megláttam az árát...)

Üres fogkefével szoktam neki sikálni, de az hatásos??

Cukros dolgot nem kap, de a körte, banán, alma elég cukros szerintem...


2010. márc. 16. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez ugyan olyan mint a koszmó elleni babé sampon, én is leraktam a hajamat, amikor ki kellett fizetni (asszem 2000 Ft volt) viszont még mindig több mint félig van, mert olyan kevés kell belőle (kb. fél éve vettük)

A fogkrém is olyan, h nem kell belőle kukacot nyomni, elég ha csak bemaszatolod egy kicsit a fogkefe sörtéit. Sokáig tudjátok majd használni. És szerintem megéri, mert azért csak alaposabb ez így, mint csak vízzel.

2010. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

DM-ben, Rossmann-ban lehet más gyerekfogkrémet is venni, sokkal olcsóbban.

Egyébként a sima víz is tökéletes...sok helyen olvasni, hogy benedvesített textilpelussal is elég tisztogatni a fogacskákat.

2010. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én a DM-ben néztem és 8 hónaposnak való fogkrémet ezt az egyet találtam, pedig vagy 15 percig keresgéltem, átnéztem mindent. Mitől lenne más, ha egy baba eszi a zöldséget, gyümölcsöt, gabonát, mint mi? Igaz, hogy törve kapja (már nem teljesen pépesítve), de ugyanolyan a hatása van a tejfogakra is szerintem, mint a miénkre. Ezért gondolom, hogy a nedves géz, kendő, fogkefe nem elég...

2010. márc. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!