Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos és majdnem 6kg. ez...

2hónapos és majdnem 6kg. ez nem sok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,mennyivel született... :)
2010. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3,5kg-val
2010. márc. 15. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát "elvileg" azt szokták mondani,hogy fél éves korukra megduplázzák,egy éves korukra pedig megháromszorozzák a születési súlyukat...

De azért függ a súlyhoz,hogy amúgy mekkora hozzá centiben.

Az én lányom mindig egy kis husi baba volt,akkora hurkákkal,a nyakacskája nem látszott a tokájától.Most 2 éves egyáltalán nem duci,teljesen kis arányos csajszi.:)

2010. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 3,45 kg-val, 52 cm-rel született. 2 hón aposan majdnem 7!!! kg volt! A védőnő azt mondta, hogy diétáztassam, mert korlátozott lesz a mozgásban, ha elhizik. Na de olyan sokat nőtt is, hogy alig volt rajta hurka.

6 hónapos koráig Csak szopizott. A tanácsadásokon olyan 50%-os pontozásokat kapott, mert átlagon felüli gyerek volt.

Március 10-én töltötte be a 2. életévét, 14 kg 96 cm. Olyan fürge, hogy alig érem utol. Teljesen nyugodt kislány. Most már a védőnői statisztika szerint közel 100 %os. De nekem ezerszer többet ér mindennél.!

Nyugodtan szopiztasd. Semmi baja nem lesz.

Jó egészséget Nektek!

2010. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam szintén 3500 gr-mal született, és visszanéztem, 2 hósan 5960 gr volt. És kezdettől fogva tápszert is kapott (nagyon kevés tejem volt). Most 5,5 hós, 8 kg, és 70 cm. Eszméletlen izmos, és vaskos csontjai vannak, egyáltalán nem kövér, még csak nem is dundi kisbaba.

Szóval nem sok, minden baba máshogy fejlődik. Babócád rögtön az elején belehúzott (ahogy az én kisfiam is), majd le fog lassulni ez a fejlődés. B.

2010. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam 3900g-al született, most voltunk a 2 hónapos oltáson, 2hó+1 hetesen volt 6200g. Nem mondták, hogy sok, csak jó erőben van.
2010. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem sok, orulj neki!

Az en fiam is ekkora volt, most 16 hos es 13 kg.

Ha elkezd futni, ugyis ledolgozza! :D

2010. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem nem sok,az én fiam is 6.20 kg volt 2 hónaposan,jövőhéten megyünk a 3 hónaposra ,kiváncsi leszek mekkora lessz.
2010. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!