Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, hogy a lányom 2hónapos...

Az baj, hogy a lányom 2hónapos és majdnem végig aludja a nappalokat?

Figyelt kérdés
De éjszaka is csak 2-szer kel fel!Mit tudok csinálni az ellen,hogy 5-5:30 fele fel kel és nem alszik vissza csak 9-10 körül.Jah és hasfájós!!! :-( De mikor itthon vagyunk kb.20-30 perceket alszik,de ha lenn vagyunk levegőn akkor 3-4 órákat alszik!Várom A HOSSZÚ KÉRDÉSEMRE A HOSSZÚ -TÖMÖR VÁLASZOKAT! kÖSZÖNÖM
2011. márc. 18. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

most nem értem mi a problémád. mert ha jól értem azt kérdezed először, hogy baj-e, hogy egész nap alszik (már kéne fönt lennie alvások között 1-2 órát)

aztán meg azt, hogy mit tudsz az ellen tenni, hogy felkeljen? (semmit, tök normális)


vagy az a baj, hogy túl korán kel? akkor este az utolsó előtti etetés után ne hagyd aludni, játszatok, fürdesd meg, etesd meg és 9 körül fektesd le.


bocs, hpogy értetlenkedek, de tényleg nem értem :S

2011. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*már kéne fönt lennie EVÉSEK között 1-2 órát


bocsi

2011. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Konkrétan mi a kérdésed?
2011. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is a levegön aludt nagyokat a lakásban csak fél orákat. ez nem baj.. esetleg lefekvés, fürdés elött már ne hagy aludni, talán jobban kihuzza reggelig, amugy a babák fele aki hasfájos, nem nagyon alszik már hajnalban mert akkor jön rájuk a kakilás, pukizás.. nálunk is ez volt, 3 honaposan megszünt, azota egyszer vagy egyszer sem kel fel, 8 honapos. nappal még mindig 2-3 orát egyszerre a levegön..
2011. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis a lényeg,hogy az a gondom,hogy a lányom mikor itthon vagyunk nem alszik csak 30 perceket de,ha sétálunk alszik órákat!Na de sajna ilyen rossz időben nem tudom levinni és ne is alszik akkor!A másik gondom,hogy már 5-6 körül ébred reggel és nem tudom,hogy mit csináljak de,viszont este fél 9 körül alszik el!!!
2011. márc. 19. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!