Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2ésfél évesetek napirendje...

2ésfél évesetek napirendje hogy néz ki? Lehet valamit rosszul csinálok mert pár hete folyamatosan kel hajnal 1kor vagy sirva vagy csak ugy és jön át! 2hónapos a pici és ő nem kel éjszaka

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 06:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Rosszat álmodik, fél egyedül... Talán féltékeny... Rád van szüksége, pár napig aludj vele, ha tudsz.
2011. aug. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kicsi érkezése boritotta fel egy kicsit a nyugalmát.Nálunk is volt ilyen időszak. Te ird le a napirendeteket inkább szerintem.
2011. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát mikor hogy jön ki van amikr teljesen felfordul minden! kb 6-7fele kelünk megissza a kakaóját megetettem a babát utána,reggeli a nagyobbnak utána mesét néz a kicsi alszik és mosogatok,főzök mikor mit,utána 12ben kaja aztán a nagyobbnak alvás,felkel eszik kimegyünk ha tehetjük ha nem akkor játszok vele ha a kicsi nem tul sirós,fürdés fél7kor utána vacsi,kakaó 8kor alvás és hajnal 1kor ébred vagy sirva vagy csak átjön,megölelem megszeretgetem visszakisérem és vissza alszik,de igy kelni gyötrelem,mert a kicsi 10kor eszik utóljára és 11után alszik el,épp hogy elalszok jön a nagyobb...áááá
2011. aug. 10. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát igen,ez igy nem tul kellemes...amikor megszületett a kicsi nálunk is volt ilyen időszak,aztán jobb lett. Párod nem tudná intézni a nagyot éjjel? Szoptatsz amugy?
2011. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem szoptatok már 1hónapja tápszeres:( A párom is hulla:) Mennyi ideig tart ez az időszak,sajnálom a nagyobbat mert még ő is kicsi azért!Ti mit csináltatok?hagytátok hogy veletek aludjon vagy vissza kisértétek a szobájába?

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2011. aug. 10. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az én lányom 2 éves és ő most egy jó hete minden nap 4 kor felkel, tejcsit kér, sokszor úgy sem alszik vissza. odaveszem magunkhoz, akkor 10 perc után visszakéri magát az ágyába és kb 5 órára elalszik. Pedig nálunk még kistesó sincs. Nem tudom mitől lehet ez!
2011. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az enyéim is csinálták ezt, pár hónapig tartott. Kitartás.

Mi csak arra tudtunk gondolni, hogy rosszat álmodnak ilyenkor. Mert szeretetteljes légkörben élünk, más nagyon nem lehet az oka. Volt amikor én meg se tudtam vígasztalni, csak a férjem.

2011. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xStefix ***** válasza:
Fogzás, szeparációs szorongás és a kistesó érkezése, nekem is ezek ugrottak be.
2011. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rájöttem mi a baj,azóta van miota megkapta a törpehörcsögöket és mondta is hogy a hörcsög lopja a teáját de nem értette!majd likvidáljuk őket kiváncs vagyok hogy ténylegez e a gond.....most jutott az eszembe
2011. aug. 12. 18:53
 10/10 xStefix ***** válasza:
:DDD
2011. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!