Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az h 2hónapos babám...

Miért van az h 2hónapos babám eddig minden evésnél majdnem 100g-ot evett, közben teázott és kibírta 2-2és fél óráig, mostmeg vagy 2napja csak 50g-ot hajlandó enni?

Figyelt kérdés

Pedig tudom h éhes mert utána rögtön eszi a kezét,de ha nem is eszi akkor 1óra múlva megint kér enni.És biztos nem a meleg miatt mert már pár hete meleg van és normálisan evett,de most felborult teljesen a mindennapi evés-játék-alvás,mert eszik de tényleg nem hajlandó se ciciből se üvegből enni/pótlást is kap/.És így már 10-15perc után elkezd hisztizni és nem tudok vele mit csinálni,se aludni nem hajlandó csak mikor már jól kifáradt,se többet enni csak 1óra múlva.Mostmár azt sem tudom mikor kéne ennie a következőt rendesen.Mi lenne ha akkor amikor 1óra múlva megint kéri csak teát adnék!

Viszont estére fél 9kor vacsi-akkor megeszik több mint 100g-ot és végig alszik reggel 6ig.


2008. jún. 30. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szopási sztrájkot csinál éppen. Ez olyan amit leírtál. Ilyenkor az a legjobb ha minnél többször rakod mellre vagy a lefejt anyatejet adod neki cumis üvegből.
2008. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!