Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik "nagykönyv" szerint...

Akik "nagykönyv" szerint csinálták a hozzátáplálást, mikor adtak túrókrémet a babának? És milyet?

Figyelt kérdés

Nálunk 8 hós a baba,és a doki azt mondta h vannak ezek a "klasszikus" túrókrémek amiknek az alján gyümölcs van,azt már lehet adni.

De még nem mertem,ezért lennék a ti tapasztalataitokra kíváncsi.


Köszönöm


2010. márc. 15. 12:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Milyen túrót használtok?
2010. márc. 17. 11:56
 12/16 anonim ***** válasza:

Én sima tehéntúróból, és tápszerből kevertem elegyet:)8 hós korától és adtam hozzá gyümit, 9 hós korától vanilia rudat kicsit.

Ilyen bolti tejszelet, túrókrém,túródesszert, meg akármiket pedig csak 1 éves kora után adtam.

2010. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én OKÉ túrót használok, aminek csak egy fémes papírba van csomagolva.....a higénia kedvéért amikor veszem, akkor beleteszem egy zöldséges nejlonszatyorba, mielőtt elkészítem, akkor meg kicsit a csap alá tartom csomagolásostul és lemosom.....nekem sok túró okozott csalódást, állagra és minőségre, pedig drágábbak, ez bevált
2010. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En Erdelyben elek,itt a babanak hat honapos kortol a gyermek orvos ajanlja a kalcium -laktat tabletta segitsegevel otthon keszitheto turot.Kb 200ml.tejet felfozni es ket tablettat beletenni ,amitol aztan osszemegy,a tejsavo kicsapodik,tiszta gezbe leszurni,lecsepegtetni es kesz a friss hazi turo,semmi gyanus szinezekkel es allergiat sem valt ki.En bolti tejtermeket nem adok neki meg.Het honapos.
2010. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia, én 8 hónaposan adtam neki először túrót. Túró+natúr joghurt+bármilyen gyümi. Annyira jól sikerült, hogy utána a 4 éves nagyfiú és a párom is azt ette :D:D
2010. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én a sima SPAR-os túrót adom a babámnak, nagyon szeretem, amikor kibontom a zacskót, és igazi túrószaga van, mint régen a nagyszüleimnél. Nekünk ez vált be, fél kilós kiszerelésben van, rendesen becsomagolva. Nem veszek ilyen kicsi tégla alakút, ami csak papírba van becsomagolva, ki tudja hol járt előtte az a túródarab, bármi ráburul már bele is folyik, stb. Ez nekem nem túl higiénikus, viszont egy ismerősöm pedig isteníti az ilyen túrókat.
2010. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!