Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel izesíthetem a tápszert...

Mivel izesíthetem a tápszert a babámnak?

Figyelt kérdés
Nem akarja enni,mert nem izlik neki.Lehet kakaóval,vagy vaniliával izesíteni?6,5 hós
2010. márc. 15. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal meg nem, de pl gyumolccsel izesitheted: alma,barack,korte,banan,acokado,szilva,meggy
2010. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hónapos kortól lehet kakaóval is, vagy van a maci kávé /cirkóriából készült/ azzal is, vaníliával is, van aki karamelleset csinál a babának. Nyugodtan adhatod neki ezeket.
2010. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én gyümölcscukrot raktam a humana ha táphoz, de úgy sem akarta megenni, ezért váltottunk humana baby-fit 1-re, ami banános (ebből létezik 2-es is, ami 6 hótól adható), de ez megfogta a babám pociját, ezért most beba 1-et kap, ami totál anyatej-ízű, ezzel semmi gondja nincs.

Lehet, hogy váltanotok kellene másik fajtára nektek is. B.

2010. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a gondom, kb 7 hós korában. Itt én is kérdeztem hasonlót és nekem mindenki azt válaszolta, hogy csak kakaót ne!

Kísérleteztem és nekünk a Mildibé bevált. Édeskésebb íze van, mint a korábbi tápszereknek, amiket próbáltunk(Milupa, Beba)

Én most akarom kipróbálni neki a banános 9+ Mildibét, de nektek az még korai, így a Mildibé 6+ natúr való.

2010. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

milupas gyumolcspeppel szoktam. almaszilva vagy almakorte.

ugy megitta azt a borzalmas tapszert :) (4 darab 100 milis 500 ft korul van, nestlenek is van hasonlo)

en azt ajanlom inkabb mint a kakaot

2010. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!Sokat segítettetek
2010. márc. 16. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is vagy péppel kevertem,vagy csináltam neki banánturmixot.Most váltott,mert megeszi simán is.Nála mindig változik.
2010. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!