Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pregomin tápszert ízesíthete...

A Pregomin tápszert ízesíthetem szőlőcukorral? Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos a kisfiam,és megunta a tápszert,elég keveset eszik meg belőle.
2010. febr. 7. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem ízesítem.Nálunk is volt két hét, hogy csak 40-70 milit evett belőle, de aztán később ismét ette.Pedig már írt fel másikat a doki.Szerencse, hogy azt nem kellett kiváltani, mert jóval drágább lett volna.

Mondjuk azt azért nem hiszem, hogy baja lenne tőle, ha teszel bele egy picit.

Mást esetleg nem eszik?

2010. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Még napi egyszer eszik Sinlacot,abból simán megeszi a 200 ml-t. Mást még nem adtam neki.

Majd jövő hétvégén már kaphat főzeléket,gyümölcsöt-gastroenterológus tanácsára-refluxos volt-

Csak aggódom,mert lehet hallani,hogy korog a pocija,de a tápszert nem igazán hajlandó megenni,kilöki a szájából a cumisüveget,majd sír.

Eddig pedig nem volt ilyen gond.

Ezért gondoltam,hogy ízesítem neki,hátha úgy elfogadja,csak nem akarok ártani sem neki a szőlőcukorral.

2010. febr. 7. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz a szőlőcukor miatt, akkor holnap hívd fel a dokitokat, hogy tehetsz-e bele, vagy mit tanácsol.
2010. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj jövő hét végéig, egy kis almalevet tegyél bele. Szerintem jobb, mint a szőlőcukor. Nálunk is volt egy időszak 4 hónaposan mikor nem kellett neki a tápszer (Neocate tejfehérje allergiára) és a dokink javaslatára ízesítettem almalével: 120ml táp+20ml almalé.
2010. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a szőlőcukrot,1-et tettem bele a tápszerébe,megette mind.

A védőnőm azt mondta hosszú távon nem ajánlott,a gastroenterológus dokink pedig azt,hogy akár még 2-öt is tehetek bele,semmi baja nem lesz tőle.

Persze most döntsem el kinek van igaza,de én a gastroenterológusnak jobban hiszek,csak tudja...

2010. febr. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!