Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni 11 hónapos...

Miért nem akar enni 11 hónapos fiam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

REggelit, tízórait és ebédet gyönyörűen megette, most uzsonnára nem kellett neki se a tejpép, se tápszer, még kakaóval is megpróbálkoztam, de az sem kellett. Kb 10 kanál tejpépet evett meg, több nem kellett, pedig egy rendes tányérkányit meg szokott enni.

Tegnap este vacsoránál csinálta ugyanezt, hogy épphogy evett és semmi más nem kellett. DE az éjszakáknk ugyanolyna volt, mint szokott lenni, és reggel sme kelt korábban.

A tejpépet is meg a tápszert is eszi már egy ideje, nem újdonságok.

Mitől lehet?

Foga eddig 2 van kint, biztos hogy az is bezavarhat, de be is kentem neki, úgy sem evett többet, és már kb 3 hónapja fogzik úgy igazán, ilyet eddig még sosem csinált.


2010. márc. 14. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem se igazán szokott enni a fiam sokat föleg estére nem de mostanába van ugy h egésznap alig eszik vmit jobban érdekli a jáccás meg minden ami körül vessz az orvosok szerint igy lessz egy darabig de elmullik
2010. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is többször volt,hogy nem akart enni a pici.(Most 10hónapos).

volt olyan hogy két hétig szinte egyáltalán nem evett,csak a reggeli tápszeradagot és az esti tápszeradagot.Meg párszor volt cicin.Ekkor olyan 6-7hónapos körül volt.

A fogzás volt a gond.

Egyszerre nőtt négy foga és nagyon megviselte.

Most jön a 8dik fogunk, de így hogy csak egy fogacska jön egyszerre így nem viseli meg egyáltalán.Szerencsére.

Szinte biztos,hogy fogzás, de azért nézesd meg a dokival.

2010. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 15. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!