Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vagytok, akik 2009. 07....

Hogy vagytok, akik 2009. 07. 09 körül szültetek? Mi mindent tud már a bébike? Szopizás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 07.03-án szültem, és jobban nem is lehetnék. A babám szépen fejlődik, bár mozgásban kicsit lusta, de nagyon okos.(szerintem :)) Tapsol,(ha akar)térdel,(ha akar)feláll, (ha akar). A könyvében meg tudja mutatni, hogy hol a nap, az ágyikó, a baba. Ezeket is akkor csinálja csak,ha kedve van hozzá. Érdekes, a barátnőm kisfia, mindent csinált,én meg azt hiszem,hogy az enyém semmit se tud, aztán megmutatja,hogy tudja ő ám, de még nem akarja. Nincs még itt az ideje. Így én ne is sürgetem, nem kell máshoz hasonlítgatni.

Szopi még van. Naponta 3x, és kétszer eszik kanalasat. Délelőtt gyümölcs, délután főzi,husival.

A te babád miket csinál, szopizik még?

2010. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia! én 07.07-én szültem. nekem a kisfiam, kúszik hátra, ül egyedül, forog, kéreckedik, puszit cuppant a szájával, az integetés kezdetleges és véletlen szerű, csuklóból. ha állítjuk akkor rugózik, és menne. fogunk még nincs. nemmm az tudatos. izeg-mozog, nagy a mozgásigénye, imád fekve játszani. rombolja a kockát, és a kisvödörbe néha beleteszi a kockát, de még csak ha mutatjuk. földre dobál mindent és utána felveszi, ha lehajolunk vele. még szopik, de minden főzit amit adok azt elfogad.
2010. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
07.18-án született a kislányom...mászik..feláll..pakol megállás nélkül...2 foga van alul..és még anyatejes,eszik főzt,gyümit...
2010. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2009. 07. 09-én szültem. A kisfiam most kb. 72 cm és 9,5 kg. Pörög-forog, gügyög, kiabál, mászik, feláll (03.08-án állt fel először a járókában)...Mosolygós, élénk és eléggé akaratos baba. Viszonylag keveset alszik. Alvások előtt, vagy megnyugtatásként szopizik.
2010. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
07.06-án született a kisfiam. Kúszik nagyon gyorsan, kergeti a macskát :) feltérdel, feláll, (pár napja csak). Ha zenét hallgatunk, hason fekve ritmusra jár keze lába :) tud sütizni, megismer ő is egy csmó dolgot a lakásban, a kiskönyveiben, szereti húzkodni a fiókokat és 6 foga van. Sajnos csak 6,5 hónapig tudtam szopiztatni.
2010. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam 07.19-én született:) Mászik, felül, feláll, és óriási nagyokat esik, jelenleg úgy néz ki, mintha bemostam volna neki egyet:( Kiabálni nagyon tud, szeret is, de semmilyen szóra nem emlékeztet amit magyaráz:)

Még 3-4 szopi van egy nap.

ҝ

2010. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én 17-én szültem.

sajnos tejem nem nagyon volt, ugyhogy tápszerezünk. Mászik, feláll, felül és ezeket kombinálja. Össze vissza gagyog. Pakol le-fel. Most kapott trambulint, nagyon szereti

2010. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 07.01-en szuletett.

Kicsit lusta mozgasba.Forog,ul es fel is ul magatol,hatra fele kuszik,kutyazik(remelem ebbol hamarosan maszas lesz) es egyszer fel is allt mar a kisagyaba.

Nagy dumas pasi.Mondja,hogy:baba,apa,mama,papa,nem es de.Nem tudom,hogy ezek tudatosak-e de a NEM es a DE azok mar tudatosak.(a NEM kozbe meg a fejet is razza:)

Tapsol,pogacsat sut,piszezik.

Nagyon szereti a zenet,"enekel" vagyis inkabb dunnyog amikor neki tetszo zenet hall.

4 honapos koraig szopott csak,O hagyta abba de addig sem volt nagy cicifuggo,sajna:(Pedig en nagyon szerettem szoptatni.

Mar csak reggel meg este kap tapszert delelott gyumolcsot babakekszel,delben fozeleket,delutan tejpepet kap.Neha babajoghurtot is ha ugy jon ki a napi etrendje.

2 foga van alul es most egyszerre 4 jon neki felul.Szenvedunk is vele eleget.

Jo babazast nektek!

2010. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lányom 07.19-án született.Forog,kúszik,ül.Mászni még nem tud,de már "hintázik".

Puszit ad,tapsol és imád sikongatni.Foga még nincs.

Már nem szopik,naponta 5-ször eszik.

2010. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

07.02-án született a kisfiam, Dávid, most volt épp 9 hónapos. Már 2 hónapja mászik (a kúszást kihagyta, egyből mászni kezdett), szépen egyenesen ül, és valamiben kapaszkodva feláll, ez most a kedvenc tevékenysége. Minden játékával szeret játszani, persze leginkább a szájában kötnek ki. Görgeti az üres vizespalackokat, mászik utánuk, a porszívót is követi, amikor használom. Lapozgatja a könyveket, szétrombolja az általunk felépített kockatornyokat, nyomogatja a zenélős játékait. Nagyon vigyori, huncutul néz és mosolyog, mindenkit levesz a lábáról, nem félénk egyáltalán, ugyanakkor óvatos (egyelőre :-) ). Ha melléfekszünk, szeret ránkmászni, nyitott szájjal "támad ránk", ez valamiféle pusziadás kezdete lehet.

Szopi nálunk csak két hónapig volt, azóta tápszer, ezt még reggel és este kapja. Tízóraira gyümit eszik egy kis gabonapéppel, ebédre és uzsonnára pedig főzeléket, kedvence a tök, a brokkoli és a sárgahüvelyű zöldbab (krumplival). 2 foga van alul, 1 pedig most jött ki nemrég felül.

Nagyokat kurjongat, nemrég elkezdett gagyarászni is, amikor folyamatosan mondja-mondja... plusz "de", "te", "be".

És nagyon jól vagyunk, a második 6 hónap nekem sokkal jobban fekszik, mint az első 6 volt, és állítólag ez már csak egyre jobb lesz! ;-) Szerencsére a betegeskedés is eddig két náthában kimerült, maradjon is így.

2010. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!