Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól jön el az...

Mennyi idős kortól jön el az az időszak, amikor lényegben fenn van napközben és lehet vele játszani? Most még mindig elalszik szopizás közben.

Figyelt kérdés
Most 6 hetes a kislányom és van, hogy fenn van délelőtt, de azt vettem észre, hogy inkább ez még az alvós korszaka.
2011. aug. 24. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor úgy igazán, érdemben lehet vele játszani, az szerintem olyan 3 hónapos korra jön el. Addig legalábbis az én lányom evett, nézelődött kicsit, és aludt is. És olyan 3 hónapos kora körül kezdett el éberebb lenni, több időt bírt ki két etetés között.
2011. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiam 5 hónaposan mág a három orából kettőt aludt igy vele csak 6 hónaposan lehett játszani.A lányom mpst 3 és fél hónapos is imád kacagni ha csikizem vagy ha beszélek hozzá.de a kedvence ha puszilgatom a nyakát.:)
2011. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3-6 hónapos kor között kezd el többet fenn lenni. De játszani nagyon még nem lehet egy 3 hónapos babával. 6 hónapos kora körül kezdesz el tudni vele játszani, de igazán olyan 8-10 hónapos kortól.

Jó babázást!

2011. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiú babám van, 5 hónapos kortól igazán élénk, nagyon nyit a világ felé, felénk és minden tevékenység irányába, játékok önálló felfedezésére, tapintás stb. Partner bohóckodásra, együtt játékra is. Végeredményben onnantól, ahogy kezd "eszmélni", önálló, tudatos mozgásokat végezni (hasrafordulás stb.).
2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom 3 hónaposan már sokkal "figyelmesebb" volt, érdekelte a világ, nézelődött, nevetgélt az arckifejezéseinken, vagy ha puszit küldtünk neki. 5-6 hónaposan a mozgásfejlődés miatt vált még inkább nyitottabbá a világ felé, már lehetett vele huncutkodni, csikizni, kukucskálni stb. De igazán szerintem 8 hónapos kora körül vált igazán gyerekké, onnantól már sokkal játékosabb. S ez folyamatosan csak jobb és jobb, ahogy nyílik a kis értelme.
2011. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!