Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg elmúlhat a sírós...

Tényleg elmúlhat a sírós időszak a 12. hét után?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hetes és nagyon sokat sír. Mit csinálok rosszul? Sajnos elejétől fogva nem nagyon fogadja el a cicit. Szopik, de 5-10 perc után abbahagyja és fintorog, ha újra szájába akarom adni. Így adok neki lefejt tejet meg tápszert, mert ettől tud valamennyit pihenni. Muszáj adnom tápszert, mert próbáltam, hogy csak anyatejet, de egész nap fél óránként igényelte. Teljesen ki voltam. Rossz anyának érzem magam és rossz látni, hogy állandóan sír.
2011. szept. 22. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogy vagy rossz anya, felejtsd el ezt a butaságot. gondolom benned is a tehetetlenség munkálkodik hogy mit kellene tenni. a lányomnák 3,5 hónaposan múlt el a rémálom, a borzalom ami hasfájás volt de elég keményen. kitartás, lassan itt a vég....bár vannak akiknél tovább tart és van akinél csak pár hónapos korban jön elő. de drukkolok hogy lásd a végét te is. és jó anya vagy. én is fejtem a tejet mert koraszülöttként a kincsem nem tudott szopizni, aztán meg lusta volt :)
2011. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy rossz anya!!! Épp ellenkezőleg, nagyon is foglalkoztat a babád állapota! Hát, sajnos túl sok jóval nem biztatlak, az én lányom 4 hónapos koráig rettegtünk minden este, hogy lesz-e ordítás... Én akkor azt mondtam, hogy lőjenek fejbe, ha még egyszer szülni akarok! Nem akartam elhinni, hogy ez valamikor el fog múlni, mérges voltam mindenkire, aki azt mondta, hogy élvezzem ki, amíg ilyen pici:). Én már nem is hasfájásra gondoltam, hanem valami neurológiai problémára...:) De aztán szép lassan abbamaradt a sok sírás, ma már másfél éves és most úgy látom a dolgokat, hogy ha nála kibírtuk ezt az időszakot, akkor egy kistesóval sem lenne gond...:) Szóval hidd el, elmúlik ez a "rémalom", csak sok türelem és kitartás kell! Próbálj Magad köré némi segítséget szerezni, akik tartják benned a lelket. Nekem anyukám jelenléte sokat segített, bár tudom/tudtam, hogy ő is kétségbe volt esve, hogy mitől sír a lányom, elképesztően higgadtnak mutatta magát mindig!

Kitartás! És JÓ ANYA vagy!

2011. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi kivizsgáláson is voltunk, annyira sírt szegénykém az 5. hétig. Most 3,5 hónapos, de már csak akkor sír, mikor túlpörög, és nem tud elaludni.
2011. szept. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!