Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nandu hordozókendőnél (ami...

A Nandu hordozókendőnél (ami apa is használni fog) melyik a legelőnyösebb szín? natural, inka, tenger, romantika

Figyelt kérdés
Egy 8 kg-os (vagy annál nagyobb) babánál is van több megkötési lehetőség?
2008. szept. 8. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami semleges szín. Nem tudom milyen színeket takarnak ezek a fantázianevek, bár szerintem a hordozókendőknek sajnos elég béna színeik vannak. Ha nem csak erre a "hippi" irányvonalra állnak rá, lehet hogy még én is elgondolkodtam volna rajta, hogy veszek, ha esetleg valami vagányabb színben is csinálnak... Na mindegy, hát szerintem ha ketten is használjátok, akkor olyat vegyetek, ami semmi esetre sem rózsaszínes, az egy apukán elég vicces lehet. De inkább tőle kérdezd meg, hogy melyik lenne az a szín, amit ő is viselne, aztán vesd össze azzal, amit te is, és már meg is van.
2008. szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azért kérdem, mert én sem ismerem ezeket a "fantáziaszíneket" :-), interneten rendelném és így a színek nem mindig olyanok mint a valóságban.

2008. szept. 9. 07:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha a leghosszabb kendőt veszed (5m körüli a leghosszabb), akkor va többféle megkötési mód. Általában 7kg felett ajánlják a háton hordozást, de a mi babánk is utazott elöl és csípőn, még háton nem is volt. Ő most 10 kg. A kendő használati útmutatóján elvileg van több megkötési lehetőség, de találsz segítséget a hordozo.hu oldalon! Én talán a Natural színt tudnám elképzelni apukán és anyukán egyaránt, bár nekünk Amazonas márkájú van, kék, csíkos. Jó kendőkötözgetést!
2008. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!