Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha alma-burgonyát adok a...

Ha alma-burgonyát adok a babámnak tízóraira, ebédre is adhatok burgonyát? Nem sokall be a burgonyától? Az ebédet még nem váltottuk ki.

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam hogy tízóraira:almát adok

ebédre pedig mehet a krumpli vagy más főtt étel.Mennyi idős?mert így nem tudom miket eszik már.

2010. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 hónapos.De csak őszibarackot, és almát eszik eddig a gyümik közül.Azért kérdeztem, mert nálunk a boltban ma nem kaptam almát (semmilyen fajta nem volt), a fagyasztott őszibarackunk, meg kiolvadt véletlenül, amit ki kellett dobnom sajna.Csak üveges kaját találtam itthon, ami alma-burgonya, és tudok még neki burgonyát párolni később.Sütőtököt is eszik, de azt a héten már többször kapott.
2010. márc. 12. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor csak a felét add oda az üvegnek

ebédre meg sütőtök és nagyon kevés burgonyával keverd neki össze vagy az üveg másik felét rakd hozzá attol függ mennyi sütőtök van?!

2010. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Sok tököt lefagyasztottam, és az üvegesnek is a felét ette csak meg.
2010. márc. 12. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!