Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam? Akiknek a...

Hogyan csináljam? Akiknek a babájuk pici koruk óta alszanak éjjszaka, azok csináltak a babával valamit, vagy egyszerüen egyik napról a másikra a babák maguktól csökkentették az etetéseket, és átaludták az éjjszakát?

Figyelt kérdés
A nagyobbik fiam még 1 évesn is többször kelt éjjel. Ha hibáztam valamit, nem szeretném most ujra átélni a második babámmal is.
2010. márc. 10. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csináltam semmit.Egyik napról a másikra aludta át az éjszakát.Ez volt 8 hetesen(mondjuk tápszeres volt), és a mai napig is tart(1,5év) csak a fogzás zavar be néha.
2010. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1,5 hónapos volt(kevés cici+tápi),egyik reggel arra ébredtem,hogy nem ébresztett fel éjszaka,átaludta. Ez azóta is így van,most 4hós.Szerintem a tápszer jobban eltelíti a gyomrukat,és ezért nem ébrednek fel éjszaka enni.
2010. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ráolvastam! :-)))

Na, nem komolyan! Nálunk is ugyanúgy zajlott minden, mint ahogy a 2. válaszoló leírta.

11 hós anyukája

2010. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálunk is magától,egyik napról a másikra , 3 hós korába. Tápis baba
2010. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szopizik a babad akkor fel is fog kelni,mert anya kell neki,nem biztos hogy ehes,nalunk is igy van csak szopik es most kezdem hozzataplalni 5 hos baba anyuja
2010. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát,és megcáfolva az utolsó válaszolót 6 hónapos koráig csak szopizott.Először 3-szor majd 2-szer aztán 8 hetes kora után már csak egyszer kel reggel fél 6 -6 körül.Este 8 kor cicizik utoljára.
2010. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is átalussza az éjszakát 2 hónapos kora óta, és előtte is csak egyszer-kétszer kelt (akkor még anyatejes volt). Magától kezdte elhagyni előszöt a 11-es szopit, később pedig az éjszakai is kezdett egyre inkább kitolódni. Most 4 hónapos. Este 8-kor fekszik, reggel 7-kor kel. Szerintem sokat segített az is, hogy megtanult egyedül elaludni. Mélyebben nyugottabban alszik, ha felébred, akkor is visszaaltatja magát. Nappal altatni kell, és amikor felébred és nem vagyok ott gyakran sírni kezd. Szóval szerintem ez is számít.
2010. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!