Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakítottátok ki a 3...

Hogyan alakítottátok ki a 3 órás etetéseket?

Figyelt kérdés

Igény szerint szoptatok, és így a babám szerintem túl sűrűn kér cicit, illetve komfort cicit. Nem tudok semmit tervezni, mert ha meleg front van többet alszik, ha hideg akkor kevesebbet, és egyébként is minden napunk más.

Hogyan kell nem drasztikusan valami rendszerhez szokatni? Így a mellem se tud telítődni a köv. etetésig.


2009. jún. 10. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy nem drasztikus szoktatás, akármire is. Gondolom itt azt érted, hogy sírni hagyni. Pedig máshogy nem megy.
2009. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Szerintem próbáld betartani a 3 órát, és ha sír, mással elfoglalni, mert nem biztos, hogy tényleg éhes, csak cumizni akar.

2009. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hagyd sírni babádat,mert elveszti benned a bizalmát,amit nagyon keservesed lehet vissza szerezni.Én sem hagytam sosem sírni.Mindig negyed órával később nyújtsd a szoptatást.Egyik nap 15 perccel,másik nap 30,és így tovább.Mennyi idős a babád ez attól is függ?
2009. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindég igény szerint szoptattam-szoptatok most is. Mostanában 2 óránként eszik a meleg miatt. Ha nyűgös,akkor is cicire rakom,hagy szopizzoz-kicsit hagyom cumizni rajta.Aztán szájába a cumi.Mindég elég volt a tejem.1 ciciből eszik egy evés alkalmával.4 hós.
2009. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 hós a babám, eddig csak szopizott, de a múlt héten délután főként mindig sírt kaja után s vígasztalhatatlan volt, de már mind két ciciből kiette, nem volt több. VEttem Hipp 1-es tápszert, s adtam neki, na azóta próbléma megoldva.

Reggel van bőven tejem, mert éjszaka tud gyűlni. De 2 órával a reggeli etetés után mér éhes, ismét szopi, de akkor már nincs annyi tejem hogy jól lakjon, így mikor mindkettőből evett kicsit sír, de megnyukszik ha kicsit szórakoztatom, s eztán jön az hogy óránként eszik, mert csak 50 miliket tud egyszerre enni, ami kevés neki, de kihúzzúk így délután 1-2-ig, amikor kap 130 mili tápszert, amitől jól lakik, s alszik egyet, s akkor tudok én is ezt azt csinálni, ill. sétálni menni vele, vagy bármerre mert akkor jól lakik s elalszik, s 3 óra alatt nekem is gyűlik annyi tejem hogy elég neki mikor felkel ha valahol vagyunk tud enni.

Az éjszakát nekem végig alussza, mert 7 kor fürdetés, majd 8 kor elalszik, s hajnalban felkelek fejni, egy 100 mili össze jön a kettőből, azt berakom a hűtőbe, s fürdés után azt kapja szopi után, így jól lakik, s átalussza az éjszakát.

Ha nem vagy tápszer ellenes, próbáld ki, csak napi 1x adok neki, s bevált nálunk így.

2009. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!