Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki azért szoktatta le a babáját a ciciről, hogy éjszaka jobban aludjon?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom, de még egy éjszakát sem aludt végig, kb 5 hós kora óta óránként kel. Már egy kicsit ki vagyok, végső elkeseredésemben gondolta a cici megvonásra.
2010. márc. 10. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
most már nyugodtan megvonhatod, ne legyen lelkiismeret-furdalásod emiatt! egy egyéves gyereknek nem is egészséges egyebként az éjszakai evés, ahogy felnőttnek sem. az kizárt, hogy óránként éhes legyen, ha jóllakottan fekteted le. szóval szeritem jó megoldásra gondoltál, ez nem tartható, csoda, hogy eddig nem borultál ki...én már rég a vigyorgóban lennék, az tuti :)
2010. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szoktattam le 13 hónaposan, mert belebetegedtem a szoptatásba. 1 hónap alatt sikerült, azóta este babatej és reggel 5-6-ig folyamatosan alszik. Előtte óránként kelt. Cicifüggő volt, mégis pár próbálkozás után többet nem kérte.

Ne legyen lelkiismeretfuldalásod, 1 év hatalmas idő. Büszke lehetsz magadra. Addig szoptasson egy anya, amíg mindkettőjüknek öröm.

2010. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jót mosolyogtam a végén.
2010. márc. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!