Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatás 4 hónaposan?

Altatás 4 hónaposan?

Figyelt kérdés
Ált. csak cicin alszik el, ami nem baj,mert kevés a tejem, így legalább több inger éri, de nem akarom, hogy ezt szokja meg. kb 1,5 hónapja an, hogy tápszert is kap, azóta alszik el csak cicin. Szerencsére a tej mennyisége nő folyamatosan, mert a tápszert nem nagyon kellett növelni, de a kisbabánk szépen gyarapszik. Viszont jó lenne már kiságyban altatni. Hogyan? Ja, amúgy kezdetektől fogva alig alszik napközben /éjjel végig alszik/, így eleve annak is örülök, ha cicin elalszik végre és pihen ő is.
2010. márc. 4. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, az enyém 11 hós és még mindig cicin alszik el,ami lehet hogy nem jo példa egy ekkora fiucskánál,de szerinte még korai 4 hósan megvonni tőle ilyen formában a cicit,várj még vele 2 hónapot,hadd szopizzon alváskor is.utánna ugyis megkezditek a hozzátáplálást,esetleg onnantól.Legalább addig is nő a tejci mennyisége.Mi voltunk egy párszor náthásak fogzáskor,ilyenkor alig evett kanalasat,és jó volt hogy ott volt a cici megnyugvásnak és kajaforrásnak főleg ilyenkor.Jó hogy volt tejcim,köszönhető a sok cicinalvásnak,cummogásnak.Viszont éjjel soha nem alszik végig,ugyhogy ügyes a babád,tudja hogy anyucit éjjel hagyni kell aludni :-)))))
2010. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt a tanácsot kaptam, hogy miután elalszik a gyerkőc a cicin, tegyem le a kiságyba. Ha felébred és sír vegyem ki, ölelgessem, ringassam, nyugtassam meg, és tegyem vissza. Ha újra ébred, akkor ugyanúgy nyugtatás és vissza. Az elején eltarthat egy ideig, akár másfél óra is lehet, de idővel megszokja és megtanulja, és már félálomban is leteheted majd aludni. Egy próbát megér szerintem. Nekem bejött.
2010. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nappal nekem is csak cicin alszik el a 3 hós lányom!előttem szólónak teljesen igaza van!Így csináltuk mi is,és most már becsukja a szemét cicin,majd felveszem sétálok egy kicsit,egy perc, és leteszem az ágyába!mindig kinyitja a szemét,elhelyezkedik,és alszik tovább!Annyira pontos h ugyanakkor alszik mindig!

Csak sajna nagyon keveset!De este ő is 9-9ig egyszer kel,pedig csak anyatejet kap!

szerintem is hagyd,mert ott nyugszenak meg a legjobban!viszont tedd be utána az ágyba!1-2 hét és megszokja ügyesen!

Kitartás

2010. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi. Még egy kérdés: ha cicizés után elalszik és egyből ágyba teszem - vagyis elmarad a büfi - nem kel fel rá? Mármint hogy büfiznie kell?
2010. márc. 4. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!utolsó vagyok!

Mi úgy szoktuk,hogy először nagyon jól lakik,azután büfi játék (fél 3/4 óra)utána mikor ásít akkor teszem vissza cicire,mi akkor már fekve is vagyunk!És akkor már Ő csak keveset eszik,és nem büfizik!

mondjuk két hetes kora óta hason alszik,már hallottam h megemeli a fejét büfizik és alszik tovább!De már háton is hallottam büfizni!Viszont nekem is volt olyan h felébredt,de kivettem büfizett,és aludt is tovább!

De szerintem ha kell neki és nem tudja megoldani egyedül akkor jelez,de az sem oltári gond szerintem ha nem büfizik!

De ezt majd ő jelzi neked!De lehet jobb lenne neked is egy ciizés közben mielőtt látnád h ragad le a szeme,h megbüfizteted,majd vissza cicire,és akkor már alhat is

2010. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet
2010. márc. 8. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!