Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái!...

Hasfájós babák anyukái! Meddig tartott a hasfájós korszak és hogy bírtátok? Esetleg valami ötlet amivel segíteni lehetne a babának?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 17:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Másfèl hetes a babám. Anyatejes ès tápszeres. Minden etetès után egy vèget nem èrő tortùra. Annyira nyügös. Már adok neki espumisamot meg Biogaiat. Már a harmadik tápszert pròbáljuk. Beba sebnstivet. De ha anyatejet kap akkor is fáj a hasa. Teljesen kètsègbe vagyok esve.
2015. júl. 7. 18:01
 2/9 anonim ***** válasza:
7 honapos koràig. Az espumisan nàlunk nagyon bevàlt, csak addig volt a sok szenvedés, mìg nem kezdtem el adni. Van olyan kiszerelés ami erősebb, ìgy 25 csepp helyett csak 5 cseppet kell adni, jòval kevesebb üveggel kell venni. Nem kàrosìtja a màjàt, nem terheli a szervezetet, hosszú tàvon adhatò
2015. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A második által mondott erősebb Espumisan vált be, az erősebb, mondjuk én 10 cseppet adok, és így nem fáj neki. A Biogaia szerintem csak ront a helyzeten.
2015. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
7hònap??? Hogy birtátok? Semmit nem tudok pihenni meg semmit nem tudok csinálni ìgy. De a legrosszabb hogy látom hogy szenved ès nem tudok semmit sem tenni. Megszakad a szivem.
2015. júl. 7. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Nállunk is kb 6-7 hónapos koráig addig csak sírt majdnem egész nap..próbáltunk adni neki espumisant, bio gaiat, greap watert, infacolt és semmi sem segített..az orvos tápszert irt fel de nem fogadta el, amikor elkezdtük a hozzátáplálást abbamaradt a hasfájás..mi sokat hajszaritoztuk a pocakját de ebben a melegben az nem igazán jó ötlet..anyit tudok mondani, kitartás !!!! Akartam még irni hogy sokat sétáljál vele hordozó kendőben de a nagy meleg miatt az sem jó otlet..én is nagyon fáradt voltam de az a 6 hónap is gyorsan elmúlt és már nem is igazán emlékszek a rossz dolgokra :) kitartás:)
2015. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es válaszra: miután már adtam neki az espumisant, akkor már nem volt szenvedés vele, csak míg rá nem jöttem mi a baj
2015. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hordozást, úgy tudsz mellette mást is csinálni.
2015. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nalunk 6 het volt a durva resz, utana hetrol hetre jobb lett. amugy bofiztetes, hason altatas, minel lightosabb etrend - esetleg hokuszpokusz (homeo vagy egyeb csodaszer) mast nem tehetsz. nalunk csak az ido segitett.
2015. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos koráig, amikor is elkezdtük hozzátáplálni orvosi tanácsra, hátha segít.

Illetve a Mecsek Baby tea ami valamennyire segített még, ezt még most is adom neki néha, amikor látom, hogy jobban bántják a szelek.

A gyógyszertári csodaszerek nálunk nem hatottak túl sokat sajnos...

2015. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!