Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a hasfájós korszak?

Meddig tart a hasfájós korszak?

Figyelt kérdés
A babám 2,5 hónapos és 1 hónapos koráig nem fájt a hasa! Most a legrosszabb.Remélem hamarosan kinövi.
2009. jan. 20. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó!!!!De általában 3 hónap környékén elmúlik.......

Kitartás.....Mi is voltunk így.brrrrrrr.

4 hónapos a babánk

2009. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én első lányom 6 hetes koráig semmi jelét nem mutatta, hogy hasfájós lesz. Aztán a 6. héttől 3 hónapos koráig minden éjjel sírt, de hogy hogyan, azt leírni sem lehet... Borzasztó volt, akármit próbáltunk. Aztán egyik napról a másikra elmúlt.
2009. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is kb. 4 hetesen kezdődött. Már biztosak voltunk benne, hogy ezt megússzuk. Szerencsére az Infacol nálunk bevált,így sosem voltak hosszú ideig tartó sírások. Most 3,5 hós és már nincs szükségünk semmire,túl vagyunk rajta.
2009. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok!Sokan a GRIPE WAterre esküsznek!Próbáljátok ki!

Bár mi mindent,szó szerint mindent kipróbáltunk de semmi!:-(((Próba cseresznye:-))

2009. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cseresznye párna,chamomilla vulgaris,diosceriosa villosa ezeket próbáld ki..lehet valami olyat eszel ami nem jó neki,amúgy 3hónap körül ki kellene nőnie,de az én fiamnak is volt olyan pl a gesztenye amitől ordított...szval ez babától is függ..
2009. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a kislányom 10 hetes koráig tartott. Nem tudom miért, az utolsó hét volt a legborzasztóbb, az éjszaka egybeolvadt a nappallal, pedig mi is mindent csináltunk már és kipróbáltunk.

Angol víz, meleg gélpárna pocakra és masszázs + torna. Nálunk ezek váltak be.

KITARTÁS!

2009. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 hósan múlt el,és elejétől nagyon hasfájós volt,semmi nem segített,alig akartam elhinni,hogy elmúlik,de vége lett.Kitartás,és próbálgasd,amiket javasoltak,hátha valamelyik enyhíti,és nem szenved szegényke.
2009. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is hasfájós volt, most 3,5 fél hónapos, úgy tűnik elmúlt. Próbáld ki az Espumisan cseppet, nekünk az vált be, minden evés elött 10 csepp.

2009. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!