Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép időben így kivihetem...

Szép időben így kivihetem 8hónapos fiamat?

Figyelt kérdés

Harisnya, farmer, hosszúujjú body, pulcsi, kabát, sapi, kengurú, kiscipő, vagy még adjam rá a téli overált?


Egy másik kérdés(tudom egybe nem szoktunk kérdezni, de SOS): a ti babátok mennyi idősen mászott fel ágyra, alacsony bútorokra? LEteszem az ágyról és pillanatok alatt újra fent van...


2010. márc. 2. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodtan vidd ki szép idő van. Tegnap is az volt.

2est kérdés: A fiam 11 hónapos és még nem tud felmenni az ágyra. De mekkora az ágy? A miénk 40 cm magas és van egy kis beugró alul.

2010. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

30cm magas az ágyunk, kinyitva, 60becsukva, és az is egyre kevésbé akadály.

Valahogy rájött hogyan kell felmenni. Le még sajnos a gravitációra hagyatkozik:(:) Most azt próbálom megtanítani, hogy ne fejjel előre induljon el lefelé, hanem forduljon meg.

2010. márc. 2. 08:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Add még rá a téli overált. Nekünk másabb, mert mozgunk közben, de ő még nem nagyon.
2010. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megtanulta hogy kell akkor nincs mese. Én habtapival raktam körbe az ágyat.
2010. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha a kabátom teljesen betakarja?
2010. márc. 2. 08:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegnap du így vittem ki 9 és fél hónapos lányom: rövid body, hosszú felső, átmeneti kabát, harisnya, zokni, melegítő naci és cipő.Igaz ő már totyog.

Sztm a tél overál ilyen jó időben teljesen felesleges.

2010. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fogod a kezét és úgy totyog, vagy teljesen egyedül?

És mekkora utat sétál/totyog?

Nekünk az utazás miatt kell a kengurú, de ahová megyünk ott ő is totyogni fog.

Szerintem a téli overál megy a mosásba, és ha nem is a szekrény mélyére, de el teszem.

2010. márc. 2. 08:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Bent a lakásba teljesen egyedül sétál, kint amikor cipő van rajta felváltva egyedül és úgy h fogja az egyik ujjam.:)

Most megint hideget mondanak szal olyan nagyon mélyre tényleg ne rakd el az overált.:)

2010. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!