Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos a kisfiam es 13kg,...

7 honapos a kisfiam es 13kg, a doki azt mondta hogy tulsulyos es csak zoldseget meg gyumolcsot adjak neki az anyatej melle de neki nem eleg! Szerintetek mitevo legyek?

Figyelt kérdés

#tuksujos
2015. jún. 11. 17:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Régen igaz volt, hogy tápszeres babák kövérek . Ma már minőségi tápszerek vannak így ez nem igaz. Viszont a mostanában divatos minden nyikkenésre szoptatottak igen elhízottak sokszor. Az anyatej baromi cukros.
2015. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
9%

Ú 13-mas jól megmondtad.

Kekszet hagyja el mert liszt és cukor....

Az anyatej szerinted miből áll? Merthogy cukor és energia van benne bőven! És a gyümölcs cukortartalma?...



Kérdező egyáltalán nem eteted rosszul, ha akarod megpróbálhatsz diétás kekszre ráállni vagy teljes kiőrlésűre ha elfogadja.

De szerintem nem az elfogyasztott kajáktól hízik, hanem meg kellene nézetni őt alaposan.

Az én fiam 4 hónaposan kapott először almát aztán őszibarackot darált keksszel, majd egyre többmindent mégsem hízott el.

2015. jún. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Óriási különbség van az anyatej és a babakeksz között.

Baromira nem mindegy, hogy lisztet cukrot, vagy anyatejet kap a gyerek.

Nincs semmi bajom azzal, ha valaki babakekszet ad a babájának, de kérdező gyermeke 13 kiló 7 hónaposan, szóval inkább megfelelő tápértékű egészséges kaját kell itt most beiktatni, mint a nasit. A felesleges szénhidrátot meg ki.

És napszakhoz igazítani az étkezést.

2015. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam itt korábban. Én is miden nyikkanásra felvettem a gyerekemet és szoptattam, és kapja a kekszet gyümölccsel, banánt, sőt már vajas kenyeret is eszik, kiflit, tejpépet! Kérdező, itt szerintem hormon probléma lesz, ahogy egy korábbi válaszoló is említette. Egy vérvizsgálatból hamar kiderül. Orvos minél előbb.
2015. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsokat!elfelejtettem irni hogy 3 honaposan voltunk korhazba akkor voltak vizsgalatok csinalva es csak az jott ki hogy vas vitamin hianyba szenved!azt mondtak hogy a tobbi ok!hulesel voltunk benn!!!most mar csak 3 szopik es 2-3 alkalommal adok neki kajat!csak az a baj hogy nem akkar vizet nagyon inni se teat cumis uvegbol!en azert meg probalkozom!
2015. jún. 12. 17:33
 26/29 anonim ***** válasza:
33%
Hát először is! Gratula, hogy fordul, a súlya egy 2 éves fiúé! És komolyan 4 és fél hónaposan joghurt, kb. 1 éves koráig nem kaphatna semmilyen (tehén)tejterméket! És miért a babakeksz? Tele van cukorral! És nem, nem olyannal, mint ami az anyatejben van! Teljes kiőrlésű tönköly zabpehely működhet! Rostos, segíti az anyagcserét! Tejtermék piszkosul nem kell neki! És az előttem szólónak: lefutja? 5 kilót?
2015. júl. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Csak a tejet nem tanácsolják egy év előtt, 6 hó után szabad és ajánlott is nekik adni egyéb tejterméket, joghurtot, kemény pasztőrözött sajtokat. Szeretik és jót is tesz nekik a bennük lévő kalcium. A lényeg a mennyiségen van, hogy nem szabad egyoldalúan vagy túl sokat.
2015. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak: 1 éves kortól tejtermék, 3 éves kortól tej! Az én fiam jó súlyban van: 11 hónapos, majdnem 10 kiló! Igaz tápszeres, de 2 hónaposan fordult hasra, 5 hónaposan egyedül ült és mászott, 7 hónaposan felállt! Rokon gyereke, lány, 7 hónapos, anyatejes: hasra tud fordulni, vissza már nem! Neurológus szerint túlsúlyos! 1 kg feleslege van, a normálhoz képest, ami, ha azt vesszük, hogy havi 400 gramm hízás a normális, akkor mit jelent? Egyébként egy 7 hónapos, anytejes babának kb. még az alma, barack, répa, krumpli kombónál kéne tartania! Anyatejes babát 6 hónap előtt felesleges hozzátáplálni, utána kb. 2 hetente 1 dolgot: szóval normál körülmények között, eddig kb. az alma és a krumpli lehet kipipálva!
2015. júl. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28-as! Egy éves kortól is nyugodtan mehet neki a tej. Főleg, ha jó minőségű házi tejről van szó. Évezredek óta isszák az emberek és a babák is. Csak a tápszeres multik kapzsisága nyomatja a szülőkbe azt a baromságot, hogy a műanyag tejital mennyire hiper szuper. Sajnos van, aki el is hiszi...
2015. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!