Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos a kisfiam es 13kg,...

7 honapos a kisfiam es 13kg, a doki azt mondta hogy tulsulyos es csak zoldseget meg gyumolcsot adjak neki az anyatej melle de neki nem eleg! Szerintetek mitevo legyek?

Figyelt kérdés

#tuksujos
2015. jún. 11. 17:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

:0

A nővérem kisfia aki most lesz 3 éves 13 kg :D

Aztaa....


Hol "rontottad" el? Nagyon nagyon veszélyes neki,hogy 13kg.. Szegénykém....:(


Tápszer? Mennyit szopizik? Miket váltottál eddig ki? Mióta táplálsz hozzá? Miket és mennyit adsz neki?

Így könnyebb lenne válaszolni:)

2015. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem neveld úgy, ahogy jónak látod. Ha elindul, lefutja. Azért nem éheztetném a gyerekem, hogy másoknak megfeleljenek a számok. Nekem is mondták, hogy túlsúlyos, most másfél éves, és még mindig csak 12kg, fél éve tartja a súlyát, mert elindult és szalad.
2015. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Huh én nagyon nem vagyok híve a babák diétáztatásának, sőt inkább az igény szerinti etetésnek, de ez a súly tényleg nagyon sok.

Szerintem ehhez már nem elég a háziorvos, szakszerű kivizsgálást nem javasolt? Hormonális dolgokra gondolok elsősorban.

2015. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok a baba diétáztatás híve, mert nekem is nagy fiam van (1 évesen 11,5 kg, 2 évesen 15,5 kg és most 3 évesen 17,5 kg), de ez tényleg rengeteg. Bár azt hiszem itt nem is a diéta a megoldás, hanem egy alapos kivizsgálás.
2015. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Húst miért nem kaphat? Attól biztos nem hízna annyira, mint az anyatejtől és legalább vérszegény se lenne.
2015. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Én 14 kg-san kezdtem hatévesen az általános iskolát. Mondjuk az sem volt mindennapi, de ki lettem vizsgálva alaposan, semmi bajom sem volt. Szerintem kezd te is inkább a kivizsgálásnál, lehet hormonális probléma. Ha minden stimmel egèszségügyileg, akkor néhány dolgot ki lehet próbálni addig amíg nem kezd el járni a pici. Ne éheztesd, zöldségekkel is jól tud lakni. Babatornával is el lehet érni pozitív változásokat.
2015. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal kivizsgálás. Mennyit szopik? Szerintem azzal kéne leállni. Ez nagyon nagyon kóros.

Fiam aki egy igen magas gyerek közel 3 évesen 108 cm magas korában volt ennyi. Forog, kúszik már?

2015. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
szopik es 4.5 ho koratol adtam neki 1 almat vagy 2 kocka kekszel es meg jaurtot is kekszel!most mar az almat tehenturoval adom es zoldsegeket pepesitek neki!szerintetek a tejem az oka h ugy meghizottvagy a kekszes kajak???maskulonben a csaladunkba tulsujos emberek nincsenek!
2015. jún. 11. 17:32
 9/29 anonim ***** válasza:
Ne pontozzatok le,mert nekem még nincs gyerekem,nem értek hozzá,de az nem számít,hogy az anya mit eszik?Hiszen az anyatejnek a tápanyag,illetve kalóriatartalma attól függ,nem?
2015. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
hat en normalisan kajalok nem tobbet a kelletenel,mindosze 63 kg vagyok!hagyak felbe a szoptatasal???akkor milyen tejet adjak neki?
2015. jún. 11. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!