Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babának elég még...

1 év körüli babának elég még ebédre a 6 hónapos kortól adható bébikaja?

Figyelt kérdés
Az 1 éves adagok olyan hatalmasak, annyit az életbe nem bír megenni, most jutottunk el oda, hogy megeszik egy teljes adag bébikaját, de csak azt ami 6 hónapos kortól van. A ti babátok mennyit eszik ebédre?
2010. febr. 27. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem baj ha ő ennyit kíván.Bár az én babám már 4-5hós kora óta benyomja az 1 üveggel egy evésre.Most lesz 7 hós.
2010. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Egyéves babának már azt kellene ennie,amit ti esztek,nem gyári kaját.
2010. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen, általában azt eszi, de abból se túl sokat.
2010. febr. 27. 22:10
 4/23 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adjál neki 6 vagy 8 hós kortól adható kajákat. Én is adtam a babámnak, sőt néha most is lecsúszik az üveges bébiétel, amire 11-12 hós van ráírva, pedig már 18 hós a kisfiam. Van mikor nincs úgy időm főzni, vagy nem olyat csinálok, amiből Ő is kaphat, vagy csak mert elmegyünk valahová és viszünk útravalót. Egyébként rendes ételeket eszik, (főzelékfélék, rizs, krumpli, különb.husikák, tésztafélék), szinte mindent. Kb. 220-250 gr körül és még utána, ha szépen evett kap rágcsát (kukó, vagy kekszféle).
2010. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiam 18 hós és mig mindig elfogadja a 8 hónapos GYÁRI AKJÁT szereti !!

sőt heti 3x ezt kap ebédre és elég neki üdv Nikol

2010. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Én biztosan főznék neki, nem bébiételt adnék, hisz abban már nincs annyi "anyag" amennyi 1 éves nagy gyereknek kell. Szokasd szerintem a házi kosztra. Próbálgassatok ki sokfélét, biztosan lesz kedvence. Sokkal egészségesebb.
2010. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A kedves 22.12 hozzászólóval teljesen egyetértek ,és én is igy csinálom üdv Nikol
2010. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon adtam neki bébi ételt inkább magam készítettem neki elejátől fogva . Azt mindig szívesen megette .

Már meg sem enné mert csak a darabos ételeket hajlandó megenni a pépeset nem .

2010. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azért is kérdem, mert az én kicsim nem reklamál sose hogy még éhes,úgy kell beletuszkolni a kaját. Általában főzök minden nap és azt kapja, de ha nincs kész a kaja vagy olyat főzök amit nem ehet akkor kap bébikaját, csak nem tudtam, hogy vajon jóllakik-e egy üveggel ami 6 hónaposaknak való. De köszi a válaszokat mindenkinek.
2010. febr. 27. 22:26
 10/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan adj 8-10 hónapos kortól adható bébikaját azok, még 190g-os.

Én szinte csak üvegest adok, mert jobban megbízom a tartalmában, mint a piacon vásárólt termékekbe.

Szigorúan tartalmazza a kornak megfelelő vitaminokat, ásványianyagokat.

2010. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!