Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik 9 hónapos...

Mennyit eszik 9 hónapos babátok? Az én kisfiamnak kevés lenne ebédre az üveges bébikaja? 220 gramm? Megetetem és még sir! Ugyanigy vagyok a tejpéppel délután ha eszik!

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt a lányomnak is egy időszaka úgy 8-9 hó környékén mikor neki sem volt elég a 220, pedig amúgy nem egy óriási nagy evő. Állandóan "korszakaik" vannak :-DDDD
2010. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kevés neki. Üveges helyett inkább adj neki abból amit magatoknak főzöl, pl paprikás krumpli vagy valami ilyen kis egyszerűt és meglátod mennyivel jobban lakik majd. Nem is fog annyit megenni belőle mint az üvegesből, szerintem az már nem olyan tápláló neki és ezt ő érzi is.
2010. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 2 napja több mint 300-t megeszünk ebédre. De fullos volt: fél üveg 220-as vegyeszöldség pulykahússal és sajttal (tegnapról maradt), fél üveg házi fagyasztott sütőtök, beletörve húslevesből répa, kelbimbó, karalábé,mellehusi kis levével, meg egy pici Sinlac (van még 2 dobozzal, de már nem nagyon használom, néha-néha elsütök egy adagot). Ez olyan mindentbele kotyvasztás volt, de nagyon ízlett neki. Fogalmam sincs hova fért bele, és nekem is leesett az állam. Mondjuk lett is poija, meg aztán fél óra múlva pelust is cserélhettünk, mert a friss nyomta az avittot. Adjál neki annyit, amennyit kíván, túletetni nem tudod.
2010. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!