Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap kell fürdetni a...

Minden nap kell fürdetni a kisbabákat?

Figyelt kérdés

És amikor nem, akkor nedves törlőkendőzni?

Most 2,5 hetes.


2010. febr. 26. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Én minden nap megfürdetem. Ők is megizzadnak, és a pisi, kaki közvetlenül éri a bőrüket. Ha magamtól nem sajnálom a fürdést, akkor tőle miért sajnáljam??? Neki is épp olyan joga van a tisztaságra, mint nekünk felnőtteknek.
2010. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nyugaton nem is ajánlják, a klóros víz ugyanis nem tesz jót a bőrnek, amíg nem tettük le, mi 3-4 naponta fürdettünk.
2010. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Valaki azt mondja, h nem kell. Hát én is úgy vagyok vele, mint az első hozzászóló. Neki is jár a pancsi, és tök jó program :) 5,5 hónapos
2010. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Itt nem arról van szó, hogy sajnálja az ember a fürdést a babától...

Ha úgy érzed, hogy nem szereti, akkor nem kell minden nap megfürdetni, elég kétnaponta. Persze a popsiját, hajlatokat azért töröld át neki aznap is, amikor nem fürdik.

Nekünk kész felüdülés volt az esti fürdés, csak abban a fél órában volt nyugodt a kisfiam, úgyhogy mi ezért is minden este fürdetünk.

2010. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nincs gyerekem, de még az idősebbeknek is árthat a víz, túl klóros és árt a bőrnek, ahogy a 2. mondta. Tényleg nem arról szól, hogy sajnáljuk tőle a vizet, de én nem fürdetném minden nap. Ártalmas is lehet a bőrének.
2010. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy a tisztaság miatt,hanem a napi rend kialakításához nagyon fontos a rendszeresség.Mindenképp megfürdetném,esetleg,ha valamiért nem tudunk otthon lenni éjszakára,akkor nem.De csak kivételes esetben.
2010. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
az én babám ekcéma gyanús volt,mióta 2-3 naponta fürdetem,(a többi napokon csak áttörölgetem,arcát ,kezét megmosom)azóta megszűnt a problémánk..szóval nálunk beigazolódott,hogy nem kell minden nap fürdeni..
2010. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Az ekcéma nem függ a fürdetéstől...
2010. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, jár a fürdés neki is! Egész nap pelusban lenni,nem olyan felemelő érzés! 1 éves és minden nap fürdetem a fiam!
2010. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
akkor miért szűnt meg a problémánk?semmi más nem változott ... orvos tanácsára tettünk így..
2010. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!