Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem "káros"a fogakra nézve? 7...

Nem "káros"a fogakra nézve? 7 hónapos babám nem fogad el más cumit csak azt amelyik a kezdőcsomagban volt, azaz amelyet 0-2 hónapos korig ajánlanak.

Figyelt kérdés
vettem már minden félét,de csak az kell..arra gondoltam akkor veszek neki olyat,de nem tudom ártok-e vele neki,elvégre nem véletlen vannak ezek korhoz kötve(gondolom én)
2010. febr. 26. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanebbe a cipöbe járok a fiammal,csak nekem 6hós,ö sem hajlandó másikat elfogadni,nekem azt mondta a doki nénije,h nem baj,mert elég nagy a szivóka része,és le meg nem tudja nyelni,meg ha bekapná esetleg az egészet,akkor sincs semmi gond vele,mert nem tud akkor sem megfulladni töle,rendesen megnézte a doki nénink,mert ö nagyon aranyos,igy bizhatok benne!Csak mondta,h azért huzogassam meg a szivóka részét,h minden rendben van-e vele,mert nekünk már van 2fogunk!Ja,és h 2-3havonta cseréljem le neki!

Vettem egy másik mam cumit is,ami hasonlö a starthoz,a szivókája majdnem ugyanaz,csak a müanyag része szélesebb kicsit,ugyh van,h néha azt adom neki,már most oda eljutottunk vele,h egyre többször elfogadja az újat!Ha gondolod keressek róla képet,h milyen,hátha nektek is bevállna,én fokozatosan kezdtem el hozzászoktatni öt,remélem nemsokára már teljesen eltudjuk majd hagyni a startot! :)

2010. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia!aranyos vagy,köszönöm,a képet pedig szívesen fogadom...az a baj hogy itt nálunk nem lehet kapni sehol sem,neten,meg sokkal több a szállítási költség,így "majd"2000Ft-ra jönne ki,azt meg azért sokallom..:-))
2010. febr. 26. 09:29
 3/8 A kérdező kommentje:
én ezeket találtam: [link]
2010. febr. 26. 09:30
 4/8 A kérdező kommentje:
csak attól tartok,a nagyobbat sem fogadná el..
2010. febr. 26. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi,h csak most irok neked!

Na dicsértem neked a fiamat,h milyen ügyes,h elfogadja nagyobb cumit,hát eddig tartott csak!:(

Megint csak a kicsi kell neki!:(

A DM-be jó áron lehet kapni ilyen mam cumit,a startosat,de ha nálatok nincs DM,akkor találtam neked újakat a vaterán és a teszveszen is.Átküldöm a linkeket,majd nézd meg öket van közötte lányos és fiús is,mert azt nemtudom,h kislányod vagy kisfiad van-e!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A miénket a nagyobbat is itt vettem,de nem találtam most pont ugyanolyan képet!Majdnem ilyen a miénk,csak nekünk csak kék szinü csikocskák vannak rajta!

[link]

Remélem sikerül valahol venned cumit,vagy még esetleg ha van nálatok vmilyen bababolt,ott is lehet,h tudnál venni!

Majd ird meg,h sikerült-e!

2010. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szia!nagyon aranyos vagy,segítséged képzeld pont ma sikerült vennem a dm-ben 650ft körül.igaz nem kislányos, de neki nem is az a fontos.Mégegyszer köszi mindent:-)))
2010. febr. 26. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen,örülök,h tudtam segiteni!

Milyet vettél neki?

Én olyat vettem,h a müanyag része átlátszó,a fehér gömb részen meg citromsárga és kivizöld szinü figura van!

2010. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-)))ugyanolyat vettem én is....ez jó:-))
2010. febr. 27. 07:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!